Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Szolnok környéki települések...

A Szolnok környéki települések közül tényleg Zagyvarékas a legrosszabb? Miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Állítólag sok a cigány. Én mondjuk nem vettem észre, hogy tobzódnának, de ezt szokták indokként felhozni.
2018. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Állítólag Törökszentmiklós a legrosszabb. Nem tudom ez mennyire igaz,de valóban,az a hely a putri legalja.
2018. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%

Zagyvarékason egyszer voltam életemben. Nekem az állapotok szúrtak szemet és az, hogy arányaiban több cigány él ott, mint amit eddig tapasztaltam.

Utolsónak. Törökszentmiklóson lakom. Egyáltalán nem vészesek az állapotok. Tennivaló lenne bőven, de bőven nem a legrosszabb, főleg ha Szolnok környékét vesszük. Tény, hogy sok a cigány és tény, hogy a többségük hogyan viselkedik, de az is tény, hogy egy bőven élhető kisváros. Az a szerencse, hogy a cigányok egy adott körzetében laknak a városnak, de arra épeszű ember nem megy. Ha nem ott laksz, vagy nem a közelében, akkor semmivel sem rosszabb ez a város mint más környező kisvárosok vagy települések.

2018. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!