Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azt szeretném hogy anglián...

Narutomadara kérdése:

Azt szeretném hogy anglián belül hova a leg érdemesebb menni összegzés képpen?

Figyelt kérdés
Newquay,Reading,London,Birningham ezek küzül melyiket javasoljátok ? Megélhetési szempont az elsődleges hogy minnél jobban éljek és minnél többet félre tudjak tenni.
2018. márc. 20. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Akkor tanulj ki valami jó szakmát. Mert ha csak mosogatni mész ki, azzal nem fogsz jól élni. Itthon is lehet sok pénzt keresni ha jól helyezkedsz.
2018. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mosogatni szeretnék de nem is az volt a kérdés hogy milyen munkába hanem az hogy melyik városban érdemesebb nekikezdeni az angliai életnek.
2018. márc. 20. 17:21
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem először érdeklődni kell, keresni állás hirdetéseket, hogy egyáltalán hol keresnek új alkalmazottakat.

Több ismerősöm van ott, az egyik előre állásajánlatot kapott Londonba, azért ment ki, mert előre le volt beszélve, nem utólag keresgélt. A másik meg régóta dolgozik ott úgy, hogy időközben többször is költözött, attól függően, hogy hol kapott aktuális állás lehetőséget. Az ilyesmi változó állapot, gondolom nem lehet előre megjósolni. Előre felmérem a jelenlegi körülményeket és lehetőségeimet akármelyik helyiségben, mielőtt odaterveznék bármiféle reményekkel!

2018. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, elég meggondolatlan a kérdésed. Én kint élek Oxford megyében, nem a legolcsóbb, de olcsóbb, mint London. Szakmám van, ebben dolgozom, nagyon sokat félre tudok tenni. Ismerősöm Londonban van, drágább az albi, nincs szakmája, de beszéli a nyelvet, étteremben van, szintén megél, de sokat dolgozik. Félre is tesz pénzt. Barátaink északról jöttek lejjebb. Ott nagyon olcsóak az albérletek, 3 szobás kertes házat 500 fontért béreltek, de munka nem sok volt. Tehát kicsit több infót adj. Van jogsid, nyelvtudásod, szakmád? Itt a papírok, diplomák sokszor lényegtelenek, ha a tudásodnak megfelelő munkára jössz ki, mindegy hol fogsz lakni, sokat tudsz félretenni. De ha kijössz minimálbérre, ami 1200 font és 500 fontot elvisz a szobád ára, akkor utazás, kaja, szórakozás még elvisz plusz pénzt, sokat nem fogsz tudni félretenni. De nagyvárosok és azok vonzáskörzetében érdemes nézelődni és ahol van ismerősöd, ha bármi gebasz van, tudj tovább lépni.
2018. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bármilyen munkát elválalok szinte de abból meg lehessen élni. Angolt Perfect-űl beszélem van egy idegenforgalmi szakmám rengeteg szállodába dolgoztam sok tapasztalatom van. Ingatlaneladásban is dolgoztam rengeteg tapasztalatom van onnan is emelett Perfect-űl beszélek oroszul,Alap szinten németűl Perfect-űl törökűl,Franciát nagyon alap szinten megértem,Szlovákul tudok egy olyan középszinten csehet is megértem. A nyelvtudásom elég fejlett talán ezt fel tudnám használni.
2018. márc. 20. 18:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Aztán egyszerűen beteg lettem egy jóidőre és elküldtek az ingatlan irodából (duna house-ból) mentem másik ingatlan irodába de ott folyamatosan csak kudarcot vallottam hiszen kis cégekel nem szeretik eladatni az emberek a lakásaikat. Most szégyenemre kénytelen voltam elmenni egy gyorsétterembe dolgozni és azóta nem vagyok képes előrébb lépni ezért gondoltam hogy ha kimennék angliába ott rendesen beindulna az életem.
2018. márc. 20. 18:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Van 5000000 forint tartalékom az örökségből tehát ott van fedezéknek az ha valami ott balul ütne ki.
2018. márc. 20. 18:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor indeed.co.uk oldalon keress Olyan melót, amit szivesen végeznél, érdeklődd meg, és az adott város magyar facebook csoportjával vedd fel a kapcsolatot. Ők majd tudnak szobát, lakást ajánlani.
2018. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2018. márc. 20. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Londont felejtsd el, rhadt magasak az albérletárak, és a közlekedés is szar.
2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!