Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mért furnak ilyen sokat az...

Mért furnak ilyen sokat az emberek a panelokban?

Figyelt kérdés

20 éve lakom panelban és ez idő alatt egyszer volt nem rég egy nagy felújításunk, amúgy soha sem furtunk.


Szóval nem értem, hogy mit lehet napi szinten órákon át furni :D Értem, hogy 44 lakás van a házban és a hang sok helyről jöhet, de ez kb olyan mintha valaki tapéta helyett lyukakkal dekorálná a falát :)


Nálatok is van ilyen? Ilyenkor mit csinálnak?



2018. márc. 26. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy új lakó jön,akkor valószínű,hogy van fúrás hiszen neki nem oda kell a lyuk ahol éppen van és ez valahol normális is. Gondolom nem csak úgy unalomból fúrják ész nélkül a falat!
2018. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos van ilyen nálunk is. Én nem találtam rá megfelelő szót, úgyhogy kitaláltam egyet. Úgy hívom: mániákus lakásfelújító/lakásdekoráló. Olyan ember, aki sosincs megelégedve a lakása jelenlegi állapotával, és mindig valamit tatarozni/fejleszteni/újítani/dekorálni kell neki rajta, mert nem bírja ki, hogy ne csinálja. Ez valami komoly flúg lehet.
2018. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Mit csinálnánk? Semmit! Nem tilthatjuk meg,hogy lyukat fúrjanak a lakásukban ha éppen egy polcot akarnak feltenni,vagy szerelés miatt van fúrás.
2018. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, vannak alkalmak, de mindennap? Még akkor ha sok lakás van ... a legtöbb lakásban 2-3 évente 1x fúrnak.
2018. márc. 26. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Na ezért nem laknék soha panelben.

Családi házban lakom és az egészen más...

...ott mindenki flexszel.

:)

2018. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez számomra is rejtély :D

Amikor beköltöztem, akkor volt egy nagyobb felújítás, azóta nem fúrtam semmit sem.

Felettem lakó kb. egy éve minden héten minimum egyszer fúr, de általában többször is. Már az egész lakásának csak lukakból kéne állnia :DD Hétvégén tuti mindig csinálja, hétközben nem sokat vagyok otthon, úgyhogy azt nem hallom. Egyébként mielőtt ideköltözött, nem volt ilyen gyakran fúrás. Szóval ő valami mániákus lehet :)

2018. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Sok középkorú és öreg egyedülálló bácsi/néni nem tud mit kezdeni magával, így egésznap kocsmáznak/buszoznak, ha pedig megunták, akkor hazamennek fúrni :D
2018. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TappancsMancs ***** válasza:
68%

Én is panelben lakom évtizedek óta és szerintem jobban megmarad az embereben a fúrás mint a csened. Ha precízen írnánk biztos nem lenne olyan sok.


Aztán tényleg az új lakók egy ideig biztos fúrnak ezt azt. Néha a régi lakók is.


Tapasztalat: egy hétköznap munkaidőbeni fúrásnál is van aki csípőből bosszankodik. Vagyis teljesen mindegy mikor fúrnak az baj, mert jajj zavar.

2018. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar. Mindig hallgatok valamit fülhallgatóval vagy mással elfoglalom magamat. Szóval és a legtöbbször nem hallom mi miatt alakulnak ki a radiátór verő háborúk meg ilyenek.


Inkább furcsának találom, mert nem tudom elkepzelni hogy mit kell ilyen gyakorisággal fúrni :)

2018. márc. 26. 15:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És akkor képzeld el, vízvezetékszerelő segéd voltam, én véstem kangoval a falat egész nap, erre mikor abbahagytam, csöngetnek...

Egy fiatal lány egy szál kis törülközőben állt az ajtóban, hogy ő ezt már nem bírja tovább, 5 emelettel lejjebb lakott...

Kb jobban kib..ott velünk, mintha a TEK-et ránkküldte volna.

2018. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!