Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten miket érdemes...

Budapesten miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Amit megnéztünk : Parlament, Szent István-bazilika,Cat caffé,Árkád, Westend az utolsó 2 nem olyan nagy szám én is tudom :)

Ahova menni fogunk : Libegő, óriáskerék, cseppkőbarlang

Még ezeken kívűl mit érdemes megnézni 4 14 évesnek? Minden szóba jöhet



2018. márc. 25. 19:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Szetintem (ez az én véleményem) az óriáskerék egy vicc. Nem fogtok látni kb semmit...

Amúgy:

Hősök tere

Vajdahunyad vára ( a tér mellett a Városligetben van, de nagyon szép, mindenképoen megéri hogy megnézzétek közelebbről)

Állatkert

Cirkusz

Gellért hegy

Citadella

Lánc híd

Váci utca ha szerettek vásárolgatni

Négyes metro. Van egy-két szép megállója



Hirtelen ennyi jutott eszembe

2018. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aeropark

Csodák Palotája

Láthatatlan Kiállítás

Miniversum

Tropicarium

Vasúttörténeti park

2018. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
A Vár (Mátyás-templom, Halászbástya) eddig kimaradt ha jól láttam. Ha megnézitek a Pálvölgyi-barlangot, lehet venni kedvezményes jegyet a közeli Szemlőhegyi-barlangba is. Rövid, de szép, érdemes átbuszozni.
2018. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekekkel oda menjetek, amit a #2 válaszoló ajánl. Városnézésnek javaslom, hogy hajózzatok végig a Dunán az Árpád hídtól a Kopaszi gátig. Minden nevezetességet láttok és a gyerekeknek is nagy élmény.

[link]

2018. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!