Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Üdvözlök mindenkit, Henriett...

Üdvözlök mindenkit, Henriett vagyok. Ha megtehetnétek, az Egyesült Államok mely államába költöznétek legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Én Chicago-ba költöznék a legszívesebben, tudom hogy az nem állam hanem város, de oda költöznék. Alabamába pedig soha, az a legunszimpatikusabb állam, a pokolba előbb költöznék.

2018. ápr. 4. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mississippi, Jackson
2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok Henriett, ezért nem Illinoisba költöznék, hanem Massachusetts-ba, Nevadába, vagy Kaliforniába. :)

...de igazából inkább arra vágyom, hogy nyáron egy négyfős baráti társasággal beülni egy terepjáróba és keresztül-kasul bejárni az USA-t, közben kamerával mindent rögzíteni és egy amolyan road movie/doku-reality-t forgatni. Aztán jövőre újra visszatérni ugyanazokra a helyszínekre, új kalandokat keresve... :)

2018. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hawaii 😃 szeretem a trópusokat
2018. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

En legszivesebben vmi nyugodtabb helyre pl Montana, Whyoming mert ahol most elunk itt rengeteg ember van es folyamatosan koltoznek le Newyorkbol, Newjerseybol.


De ez nem fog megtortenni mert a felesegem nem koltozne unalmas helyekre :D

2018. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor ismerd be, egy papucs férj vagy. :D
2018. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
PusziPacsi, én sem vagyok Henriett, és az USÁ-ba se költöznék. Inkább Kanada. Ott van érintetlen természet és jégkorong.
2018. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

West Virginia , így tudnám hitelesen énekelni J. Denvertöl a Take me home-ot (imádom ezt a számot, most is énekelem... jajj, szegény szomszédok :D )

vagy Texas, mert mindig is kíváncsi voltam milyen ott az élet.

2018. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!