Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szokott valaki kamu repülős...

Szokott valaki kamu repülős címkét rakni a bőröndjére hogy menőbb legyen, mintha utazna állandóan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem ehez nagyon sz@r életünek kell legyél ;)
2018. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az vagyok, de majd nyáron ha minden jól megy négyszer is fogok repülni végre.
2018. ápr. 2. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg kifejezetten ciki rajtahagyni a címkét a bőröndön.
2018. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Naa, azért cikinek nem nevezném, ha véletlen rajta marad (én tipikusan rajta szoktam felejteni), de hogy ezzel vágjon fel valaki, az ultragáz...
2018. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van, new york tokió rijo persze egyik helyen se jártam, még a vaterán hasznáttan vettem szuveníreket is a polcra hogy menőzzek a ismik elött.
2018. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Tudnál szerezni nekem Miamisat, vagy valamilyen ausztrált esetleg?
2018. ápr. 2. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha rajta hagyod a cetlit, jól el fogják keverni a bőröndödet, mert a nagy pakolászásban benézik majd, hogy melyik a jó matrica, és honnan hova megy a koffer :D Le kell azt venni mielőtt feladod a repcsire.
2018. ápr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy távolról csak annyi látszik hogy repulos cimke. De le kell venni pl a hazaut elott az odautat meg az elozo utazaset is indulas elott mert lehet osszekevereik hogy hova megy
2018. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem van, new york tokió rijo persze egyik helyen se jártam, még a vaterán hasznáttan vettem szuveníreket is a polcra hogy menőzzek a ismik elött."


Akik -mivel ismik- persze pontosan tudják, hogy a büdös életben még nem jártál sehol!!

2018. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

A szüleid még azzal menőztek az ismerősök előtt, hogy tele rakták kiürült italos üvegekkel a kombinált szekrény tetejét.

A gyerekeik már kamu repülős cimkékkel menőznek.


Hát igen! Ezek már modern idők...

(Csak a hülyeség állandó.)

:)

2018. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!