Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás ellen mit...

Csendháborítás ellen mit lehet tenni? Péntektől-vasárnapig a lakótelepi banda (14-17 éves kisgyerekek magyarok mielőtt bárki bármit mondana) nyomatjak a zenét ordibálnak isznak. Valami állatkertben olyan hangok vannak.

Figyelt kérdés

Én már nem egyszer hívtam rendőrt elfutnak stb mar ordítottam le az erkélyről de egyszerűen elviselhetetlen nem lehet aludni meg mint

Arra lennék kíváncsi mit javasoltok mert kezd elegem lenni aztán valamelyiknek széttöröm a fején a kis Bluetooth hangfala..esetleg jogi lépés? Befenyítés? Tippek ötletek tapasztalatok? Mindig egy szokott helyen vannak és mindig az a társaság +-3 fő



2018. ápr. 30. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegyel ki oda romlott halat vagy sok friss kutya/emberi uruleket. Lenyeg,h budos legyen ott a parkban. Talan akkor nem mennek oda.


N

2018. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Rájuk hívod a zsarukat, vagy megvereted őket valakivel.


1. miért NEKEd kéne milliókat költened az Ő zajongásuk miatt?

2. egyáltalán miért kéne AKÁRMIKOR elviselned, hogy üvölttik a zenét, meg nyerítenek és ordibálnak?


Csendrendeleti korlátozás már régen nincs, bármikor kihívhatod a zsarukat.

2018. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szomszédok csinálják ezt állandóan. Nem az a baj, hogy zenét hallgatnak, hanem hogy olyan hangosan, hogy ha kimegyek, rezeg az egész testem, bent a házban fejhallgatóval is hallom őket.

Legutóbb az egész családdal odaálltunk az ablakuk alá és vasdarabokat ütögettünk kalapáccsal az ablakuk alatt, akkor lehalkították. Azóta halkabban hallgatják, de ha megint rázendítenek, a vasütögetés mellé Bluetooth hangszóróról nyomatjuk majd öcsém kedvenc metálját is.

2018. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kellene a többi lakóval (gondolom nem csak Téged zavar) és szerezzetek be pár cuccot...ördögpatron, vízzel teli lufi, tojás stb...csak párszor találjátok nyakon őket, nemsokára leszoknak az ordítozásról.
2018. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megütni a bokád. Verekedni nem kell. Egy kis lökdösődés is hatásos az ilyen kis taknyok ellen.
2018. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ezeknél mindig van mobil, egyből vennék fel videóra töltenék fel a netre ,és rohannának a rendőrségre, meg a jogvédőkhöz ,vagy a szüleik vennének revansot.
2018. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!