Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha gyakran megkapo...

Mit tegyek, ha gyakran megkapom ismerősöktől, hogy rossz környéken lakom?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, tanulok, a szüleimmel lakom. Itt tudtak lakást venni, pedig egész életükben dolgoztak.


Mit reagáljak, ha mások a fejemhez vágják, hogy rossz környéken lakom? Látszólag elengedem a fülem mellett, vagy bólintottam egyet, de idegesít és nem is értem minek kell ezt mondaniuk.

Másik kérdés, hogy hogy ne "vegyem fel" ezeket a megjegyzeseket? Rosszul esnek.



2018. máj. 1. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Komolyan, rosszabbul esik, hogy bizonyos időnként a fejemhez vágja ezt valaki, mint itt lakni.. nem érdekel a környék, nem sétálgatok céltalanul.
2018. máj. 1. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok beszélnek ilyeneket, akik csak hallották, hogy milyen a környék, és nem éltel 1 napot sem ott. Mond meg nekik, hogy cseréljetek pár napra tapasztalatszerzés gyanánt.
2018. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez pedig a másik, hogy még soha semmilyen atrocitás nem ért...

nem járkálok késő este - hajnalban az utcán, de ha máshol laknék, akkor sem járkálnék, így nekem tök mindegy.

2018. máj. 1. 22:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy ezt azoktól hallom, akik sosem éltek itt. Még olyanoktól is hallom akiknek a lakásuk kisebb/régibb/olcsóbb, mint a miénk... Kész vicc, azt főleg nem értem, ők miért szólnak be ilyet.
2018. máj. 1. 22:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Létezik, hogy nem is tudják, hogy nekem rosszul esik, mikor ezt hallom? Tudhatják, hogy nem ők az elsők akiktől megkapom. Mert elvileg jóban vagyok velük, nem semmi, ha l....rják, hogy ez nekem rossz érzés ezt hallani.

Nyilvàn nem jókedvéből költözik az ember "rossz" környékre, akkor pedig minek felhozniuk ezt..?

2018. máj. 1. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek szoktak irigykedni, ilyenkor nagyítóval keresik a hibát.
2018. máj. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg rossz hírű kerület jó részén, tele családokkal... Rossz hírű kerület jó részén, aminek a szomszédságában ott van Budapest leghírhedtebb utcája.


Én is megkapom, hogy rossz környéken lakom, talán rokonoktól is, de közeli barátoktól mindenképp. Alig kevésbé esik rosszul, mintha a családomat szidnák.

2018. máj. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, az, hogy a lakhelyemet, a körülményeimet szidják, már ahhoz hasonlít, mintha a családomat szidnák. Mivel ők vettek itt lakást, az ő pénzükből.


Egyébként én másoktól tudom, hogy rossz környéken lakom. :DD Előtte én úgy láttam, hogy átlagos környék... értsd. Utcán nappal max. beszólnak, de az sem mindennapos, este lopástól kell tartani és könnyü részegekbe botlani (máshol nem??), 70-30%-ban vannak a fehérek- romák aránya a fehérek javára.

Jól elkülönítettek a lakások, 1 közvetlen szomszéd van, jómodú nyugdíjasok, akik csak azért vettek pesten IS lakást, hogy közelebb legyenek az unokákhoz.

2018. máj. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!