Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a szomszéd...

Mit lehet tenni a szomszéd kakasával?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategóriába irok, nem tudom. Nagy város egyik részén, ahol az utcánkban ez az egyetlen kertes ház, ami mellettünk van az összes már új társasház. Egész, nem tulzok, tényleg egész éjjel kukorekol a kakasa, ugat az udvaron a kutyája. Egyszerűen nem lehet aludni nyitott ablaknál. Ez még nem is lenne baj, de a kisbabank sem tud tőluk. Mit lehet csinálni?

2018. máj. 2. 07:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Beljebb költözni a belvárosba.
2018. máj. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Kakas csak hajnalban kukorékol, éjjel nem. A kisbabák viszont nyugodtan alszanak még nagyobb zajban is. Ha csak nem szoktattad síri csendhez.
2018. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
70%

Ezek részben szokás kérdések is. Egy falun ez mindennapos, állandó és mindenki tud aludni, mert vele járója.

Nekünk mindkét kislányunk alszik a zajban, és aludt falun is az állatoktól.

Az állandó kutyaugatást szóvá lehet tenni, ha tényleg állandó -akkor viszont mást is zavarhat. A kakast még nem hallottam egész éjjel kukorékolni -hajnalban szokott.

2018. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hajnal helyett éjjel 2-kor kezdi.
2018. máj. 2. 07:52
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert a kisbabukád csak munkaidőben ordít, mi? Hagyjad már.
2018. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
A gyereked nem ordít este vagy amikor más aludna? Na ugye. Akkor te is viseld el más hülyeségét!
2018. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Képzeld nem ordít. A másik, hogy ha kakas kukorekolasra akarok kelni akkor kiköltözok falura.
2018. máj. 2. 14:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így viszont gyereksírásra kelsz éjszakánként többször, ami nyilván megviseli az idegrendszeredet. Hidd el, ha kipihentebb lennél, nem pörögnél rá ennyire egy ilyen semmiségre. A többi madár csiripelése nem irritál?
2018. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok hajnalban arra kelni, amikor a szomszéd gyereke ordít, hogy nem akar óvodába menni. Kertes házas övezetben lakom, a fél utca élvezi. Szerinted mit kellene tennem a szomszéd gyerekével?
2018. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugat éjjel a szomszédban a kutya, ha kell, ha nem, az egész udvarunk visszhangzik tőle. A közvetlen falszomszédunknak pedig az a mániája, hogy hétvégén és/vagy korán reggel nekiáll valamit rendezkedni/barkácsolni a lakásban, de olyan robajjal, hogy remeg alattam az ágy. Teszem hozzá, nyugdíjas az öreg, szóval nem értem miért nem ér rá napközben tevékenykedni - kivéve persze, ha nem valami sürgős javításról van szó, azt megértem. Szerinted mit csináljak az öreggel meg a kutyával?
2018. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!