Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a szülőről aki gumilövedékes fegyvert vásárol a 10 éves gyermekének?

Figyelt kérdés
Sorházban lakom és gyomlálás közben egy gumilövedék landolt a fejem mellett 10 cm-re.

2018. máj. 2. 19:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó kis játék! Én is veszek magamnak egyet a vásárban.
2018. máj. 3. 18:08
 12/16 A kérdező kommentje:
2018. máj. 3. 19:16
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi vadbarmot én még nem láttam, szerintetek normális dolog, hogy egy gyerek airsoft fegyverrel másokra lövöldöz? Idióták a köbön, titeket kéne jól megsorozni vele! Komolyan ennyi hülye ember él ezen a bolygón?!
2018. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Amint látod. Én is meglepődtem, miután utánanéztem ennek a dolognak. Láttam képeket és videókat a sérülésekről. Én biztos nem engedélyezném.
2018. máj. 3. 21:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Amivel en lottem, az ilyen sarga gumisapkaszeru valami volt, kb. 6mre lott el. Az ilyen airsoftnak hivott cuccok mar tenyleg kiloheti az ember szemet, az kemeny muanyag. Kartonpapirt atviszi. Aki ilyennel lo emberre, meg ha 6eves is, zavarodott, nem hiszem, hogy tul gyakori. Olyat lehetett kapni olaszorszagban, hogy gepfegyver, megkaptam a szuleimtol, de nem mukodott sajna :\ Az ilyen feher golyokat meg amulattal neztem, mert nekem csak sarga volt. :)
2018. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nem az a gond, hogy a gyereknek ilyen fegyvere van, hanem, hogy a kerdes alapjan ossze-vissza loboldozesre hasznalja, valoszinuleg felnott felugyelete nelkul. Ha az apjaval sorosdobozokra celozna a hatso kertben, akkor egy szavam se lenne, de ez igy ebben a formaban nincs rendben.
2018. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!