Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy jelezhetném a szomszédomn...

Hogy jelezhetném a szomszédomnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Nem teljesen a szomszédom, csak egy lépcsőházban lakunk, más az emelet is. A nevét sem tudom és azt sem, hogy van-e valakije. Nagyon ritkán beszélgetünk 1-2 mondatot, ha egyszerre érünk haza.

22N


2018. máj. 15. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át beszélgetni vagy kávézni.
2018. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel at neki sütit
2018. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Tök mindegy, mert úgysem azzal fogsz összejönni, aki tetszik, hanem akivel valami előnyhöz jutsz. A lányok mindig ez alapján választanak.
2018. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 biztosan nagyon megbántottak de ne általánosíts, mert vannak nagyon kedves nők is akik nem erre hajtanak. Csak manapság ezt nem nagyon veszik észre az emberek, mert egy bántó dolog uán már mindenki szemét. Hmm kérdező bocsi de a kérdéseden nem nagyon tudok segíteni. Mivel megértem nehéz lehet leszólítani és csak úgy áthívni. Inkább azért írtam, hogy ne mérgezzenek itt ezzel a "nem jösztök össze" hülyeséggel. Szurkolok neked!!! :D
2018. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Én tolakodásnak érezném, ha csak úgy beállítanék sütivel. Azt sem tudom, van-e valakije. Nyilván akkor abszolút nem lenne aktuális a kérdés.

2018. máj. 15. 22:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos nem bizti, hogy lesz haszna a válaszomnak, de engem konkrétan a szomszéd lány szedett fel és egy 15 évig tartó párkapcsolat lett belőle.

A sajnosság annyi, hogy kertesházas övezetben lakom, tehát egy lépcsőházas társasházi környezetben nem annyira releváns.


Úgy kezdődött, hogy kiszúrtam anno hogy a szomszédban lakik két lány, akik testvérek. Az egyik tetszett. Kifigyeltem, mikor mennek kutyát etetni a kert végébe. Én oda mentem a kerítéshez "véletlen" pont akkor és átköszöntem, plusz humorizáltam, hogy málnával is etették a kutyát. Aztán a nekem tetsző csaj nővére kezdett jobban beszélgetni velem, majd áthívni kávézni. De nekem a húga tetszett jobban, aki csendesebb volt. Teltek a napok hetek, mígnem felhívtam őket telefonon poénkodni. Egymás kezéből kapkodták a telefont. (Ez még abban a korban volt, amikor nagyon ritka volt a mobiltelefon, az is csak menő vállalkozóknak.) Tehát én vezetékesen hívtam őket.

Aztán a félénkebbik, aki nekem tetszett, azt mondta,mhogy szeretne mondani valamit. Amikor hazajöttem, erre lehetőséget adtam és azt mondta, "nem lehetne a jószomszédi barátságnál több is köztünk". Dehogynem, hisz én erre vártam, csak ő elöbb lecsapta a labdát.


Nem azt mondom, hogy ezt másold le, de egy kis "jel küldéssel" inspirálhatod.

2018. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Neki is van kutyusa! :)
2018. máj. 15. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle segítséget! Pl. üveg kinyitása, bogár levadászása, informatikai segítség, ilyesmi. Vagy kérdezz tőle valamit a ház ügyeivel kapcsolatban, hátha sikerül beszédbe elegyedni. vagy dobd be valamelyik számládat az ő postaládájába, ha tetszel neki, lehet, hogy becsönget. Ha nem, vagy nem tudja azonosítani, hogy te voltál, akkor lehet, hogy bedobja a tiédbe. Vagy kérdezd meg, nem adták-e be hozzá a csomagodat, pizzádat, stb.
2018. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát megdícsérheted, mondd nekim hogy ez a kedvenced és sokszor vágytál arra, hogy sétáltathass egy ilyen ebet. Hátha elhív és tudsz vele beszélgetni. Ugyhogy talán mégis jót írtam. 😉😉😉😉
2018. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó tippek! :D
2018. máj. 15. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!