Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédomnak nem adtam...

Szomszédomnak nem adtam kölcsön a fúrógépemet, azóta nem köszön nekem, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Tapasztalat hogy a kölcsönadott dolgokra az emberek nem vigyáznak. A szomszéddal nem vagyok se jóba - se rosszba, a köszönésen kívül még sosem beszélgettem vele. Semmi kedvem nem volt odaadni, elromlik vagy ha lusta lesz visszahozni nekem kell zaklatnom hogy adja vissza. Ezért nem is adtam neki oda, de kb. úgy néz rám mintha elütöttem volna a kutyáját.
2016. jún. 18. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen, és kész. :D

Nem tudom amúgy.

Jószomszédi iszonyból érdemes azért néha-néha kölcsönadni dolgokat, de nyilván te tudod, hogy milyen.

2016. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerszámot általában szomszédnak illik kölcsönadni, legalábbis ez a hagyomány. Természetesen Ő vállalja érte a felelősséget, ha elromlik megfizeti az árát. Én ezt mondani is szoktam és csak utána adom kölcsön. Nem kölcsönadni viszont illetlenségnek tartom.
2016. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Vegyen, és kész. :D "


Jó csak sokan úgy gondolkoznak hogy "Minek vegyek, elkérem a szomszéd gépét arra úgy sem kell vigyázni, had kopjon az"

2016. jún. 18. 22:34
 4/15 A kérdező kommentje:

"Nem kölcsönadni viszont illetlenségnek tartom."


Mi a határ? A kocsit is kölcsön adod?

2016. jún. 18. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Figyu, mit is kérsz? Azt? Szívesen oda adom, DE, egy hétig most nekem kell, utána a sógor viszi 2 hétre, majd a Janinak ígértem, úgy egy hónapra kell neki. Gyere vissza jövőre, talán meg tudom mondani, mikor tudom oda adni.
2016. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy öreg bocsesz, de nem bízom a cuccom másra.
2016. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy gonddal kevesebb. Nem fog megsértődni, ha nem köszönsz vissza.
2016. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
A kocsi az szerinted szerszám?
2016. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy valaki elütötte a kutyáját és azt hiszi hogy te voltál? :/
2016. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hol a hatar?

A furogepnel. Pont ott.

Videken a flexnel, de akinen nincs sarokcsiszoloja, az nem is ember :)

2016. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!