Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a velemenyetek az erdelyi...

Mi a velemenyetek az erdelyi magyarokrol, szekelyekrol?

Figyelt kérdés

Magam is szekely vagyok, de sajnos azt veszem eszre, hogy egyre tobben kezdenek megutalni minket. pl. Mikor az osztalyunk kint volt budapesten voltak akik rank orditottak, hogy "ne ezek biztos szekelyek..." Nekem nincs bajom a magyarorszagiakkal se masokkal akik a hatar tuloldalara kerultek. Csak erdekelne a velemenyetek, nagyon rosszul esik, hogy regen egy nep voltuk, egyutt harcoltunk, most meg egyre tobben utalnak meg minket, nem tudjak, hogy milyen erzes egy idegen orszagban lenni, ahol alapbol utalnak minket, ugy, hogy meg a sajat nepunkbol is egyre tobben... :(


17/F



2018. máj. 28. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: Szegény főnöknőm hol balesetet szenved, hol egy közeli hozzátartozóját gyászolja. Szerintem ez nyomasztja főképp.
2018. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Persze vannak ilyen emberek, és lesznek is. Nem csak a ti esetetekben, csak szimplán vannak olyanok akiknek az okoz örömöt, ha valakit valamiért utálnak, lenéznek stb.. Én Budapesti vagyok és vannak Erdélyi pontosan székely ismerőseim, barátaim akik nagyon jó arcok és én ugyan úgy tekintek rájuk mint bárki másra még akkor is a határon túliak. Ne érezd rosszul magad e miatt, mindenki aki normális és nem idióta, a történelmet nem ismerő ember az nem így tekint rátok.
2019. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!