Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy 40 év körüli nőt miért...

Egy 40 év körüli nőt miért viszi minden héten legalább 3-szor busszal a szülei a kórházba? Pszichiátriai beteg lehet?

Figyelt kérdés

Annyira nem tűnik buggyantnak, beszélget stb. . Viszont az egész család ilyen lepukkant, melegítőkben járnak, nagyon lelenc az összes. Meg ma làttam a csaj lába kilógott a nadrágból és tiszta szőr volt.


Vizont múltkor csak ide a szomszéd faluba jöttek fogotvoshoz és oda is kísérte az apja, néha az anyja. Szerintem gyámság alatt lehet.


Nem bunkóságból kérdezt. Vel fiatalként csinálta azt apám, hogy nem engedett egyedül orvoshoz.


2018. máj. 31. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Itt cikized a másikat, mikor nem is ismered. Közben meg akkora fsz vagy, se írni, se fogalmazni nem tudsz rendesen.
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy "nem engedik", lehet, hogy csak simán segítenek neki. Lehet, hogy nem tudná máshogy megoldani a közlekedést. Vagy olyan kezelésre megy, ami után nem biztos, hogy egyedül haza tudna menni. Az is lehet, hogy mentális beteg, szociális fóbiás, vagy csak nem szeret egyedül járni sehová. Ha arra irányult a kérdés, hogy miért jár ennyiszer kórházba, akkor többféle oka lehet, sokféle kezeléshez kell sűrűn bejárni: járhat gyógytornára, pszichológushoz, pszichiáterhez, gyógymasszázsra, dialízisre stb.
2018. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmi közöd hozzá. Törődj a saját dolgoddal. Neked sem esne jól, ha mindenki rólad pusmogna a faluban.
2018. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy kemo vagy sugárterápiás kezelés vagy dialízis...
2018. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Honnan tudod, ki a beteg és ki a kísérő?
2018. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogyha a pap nem ér rá, akkor az anyja kíséri.

Illetve nem kezelés lehet, mert a fogorvoshoz se ment egyedül kellettek a szülei, ebből gondolom, hogy gyámság alatt lehet. Meg 90 %-os jegyet vesz, az apja meg valami kísérőknek fent tartott jegyet, iluet beszélt a sofőrnek.


NEM BUNKÓSÁGBÓl ÍRTAM. Szimplán 5. éve utazok velük és érdekelt. Segíteni is szoktam nekik, de megkérdezni nem merem, annyit mondank, hogy kórházba.

2018. máj. 31. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Tehát ha valamit nem akarnak az orrodra kötni, akkor feljössz ide áskálódni utánuk. Már ki is kémkedted, hogy a csajnak "szőrös a lába", meg 90%-os jegye van.

Nem kéne ennyire unatkozni.

2018. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Unatkozni?????? 6 éve minden héten látom, nem kémlelem.
2018. jún. 1. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Mit vájkálsz a másik életében?

"tiszta szőr volt alába" és akkor mi van?

Ha nincs életed, azért még nem másokat kell fikázni.

2018. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hiába írom, hogy nem bántásból,de te vagy ott segítemi is nekik, meg ilyenek???? Volt, hogy nem volt aprójuk.


És amúyg teljesen normálisnak néz ki, nincs pszichiátria baja, hogy miért van gyámság alatt??? Engem csak érdekelt.

2018. jún. 1. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!