Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Egy 40 év körüli nőt miért viszi minden héten legalább 3-szor busszal a szülei a kórházba? Pszichiátriai beteg lehet?

Annyira nem tűnik buggyantnak, beszélget stb. . Viszont az egész család ilyen lepukkant, melegítőkben járnak, nagyon lelenc az összes. Meg ma làttam a csaj lába kilógott a nadrágból és tiszta szőr volt.

Vizont múltkor csak ide a szomszéd faluba jöttek fogotvoshoz és oda is kísérte az apja, néha az anyja. Szerintem gyámság alatt lehet.

Nem bunkóságból kérdezt. Vel fiatalként csinálta azt apám, hogy nem engedett egyedül orvoshoz.

2018. máj. 31. 20:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Itt cikized a másikat, mikor nem is ismered. Közben meg akkora fsz vagy, se írni, se fogalmazni nem tudsz rendesen.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. máj. 31. 20:48 Privát üzenet
Nem biztos, hogy "nem engedik", lehet, hogy csak simán segítenek neki. Lehet, hogy nem tudná máshogy megoldani a közlekedést. Vagy olyan kezelésre megy, ami után nem biztos, hogy egyedül haza tudna menni. Az is lehet, hogy mentális beteg, szociális fóbiás, vagy csak nem szeret egyedül járni sehová. Ha arra irányult a kérdés, hogy miért jár ennyiszer kórházba, akkor többféle oka lehet, sokféle kezeléshez kell sűrűn bejárni: járhat gyógytornára, pszichológushoz, pszichiáterhez, gyógymasszázsra, dialízisre stb.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. máj. 31. 20:48 Privát üzenet
Semmi közöd hozzá. Törődj a saját dolgoddal. Neked sem esne jól, ha mindenki rólad pusmogna a faluban.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. máj. 31. 20:49 Privát üzenet
Lehet, hogy kemo vagy sugárterápiás kezelés vagy dialízis...

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. máj. 31. 20:54 Privát üzenet
Honnan tudod, ki a beteg és ki a kísérő?

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. máj. 31. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogyha a pap nem ér rá, akkor az anyja kíséri.

Illetve nem kezelés lehet, mert a fogorvoshoz se ment egyedül kellettek a szülei, ebből gondolom, hogy gyámság alatt lehet. Meg 90 %-os jegyet vesz, az apja meg valami kísérőknek fent tartott jegyet, iluet beszélt a sofőrnek.

NEM BUNKÓSÁGBÓl ÍRTAM. Szimplán 5. éve utazok velük és érdekelt. Segíteni is szoktam nekik, de megkérdezni nem merem, annyit mondank, hogy kórházba.

# 6/11Időpont 2018. máj. 31. 21:08 Privát üzenet

Tehát ha valamit nem akarnak az orrodra kötni, akkor feljössz ide áskálódni utánuk. Már ki is kémkedted, hogy a csajnak "szőrös a lába", meg 90%-os jegye van.

Nem kéne ennyire unatkozni.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. jún. 1. 11:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Unatkozni?????? 6 éve minden héten látom, nem kémlelem.

# 8/11Időpont 2018. jún. 1. 11:42 Privát üzenet

Mit vájkálsz a másik életében?

"tiszta szőr volt alába" és akkor mi van?

Ha nincs életed, azért még nem másokat kell fikázni.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. jún. 1. 13:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hiába írom, hogy nem bántásból,de te vagy ott segítemi is nekik, meg ilyenek???? Volt, hogy nem volt aprójuk.

És amúyg teljesen normálisnak néz ki, nincs pszichiátria baja, hogy miért van gyámság alatt??? Engem csak érdekelt.

# 10/11Időpont 2018. jún. 1. 13:35 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A pszichiátriai betegekhez miért nem tud normálisan viszonyulni az emberek nagy százaléka?
Veletek volt már olyan, hogy be akarta magyarázni, hogy pszichiátriai beteg vagy mert azt hitte lógni akarsz stb. , csak papírt akarsz?
Mi a véleményetek arról, hogy ha egy nő 52,53 évesen vagy idősebb korában szül és Pszichiátriai, daganatos és/vagy más betegségben szenved?
Mit kell tennem azért, hogy tartósan pszichiátriai beteg felnőtt gyermekem, tőrvényes képviselője lehessek? Gondnokság alá helyezésére, a kérelmet már továbbítottam az...
Ki ez a nő a Batthyány téren? Több lent
Aki pszichiátriai beteg az egyből kevesebbet ér?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!