Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek a hülye szobatárssal?

Mit kezdjek a hülye szobatárssal?

Figyelt kérdés

Egész évben köhög. Szó szerint. Nem igaz, hogy nem bír elmenni orvoshoz! Kimegy a patikába mindenféle hülyeségért, de egyik sem mulasztja el a köhőgését. Annyira buta! Annyira gyűlölöm már. Bárcsak megfulladna. Egész éjjel köhög, krákog, nem lehet tőle végigaludni egy normális éjszakát se vizsgaidőszakban (sem). Ráadásul dohányzó is. Az aztán kib... jól jön még pluszba.



Mit lehet ezzel kezdeni?


2018. jún. 5. 00:07
 1/8 anonim válasza:
96%
"Ráadásul dohányzó is." Igazából ezért köhög az illető az erős dohányzás egyik kellemes mellék hatása azzal az orvos se tud mit kezdeni azonkívül hogy azt mondja neki hogy szokjon le.
2018. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jobb híján füldugó marad. Már lenyugodtam. De ez komolyan idegesítő. Mert ha valaki egy félévben max 2x beteg (ha már olyan gyenge az immunrendszere) és ezért szenved itt nekem éjjel, akkor nem szólnék semmit, mert szerencsétlen nem tehet róla.

Na de egész évben ez megy?! Azt már túlzásnak tartom.

2018. jún. 5. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha más lehetőség nincs vegyél füldugót, nekem az segített, sok szerencsét és kitartást, ja és a vizsgához is egy rakással :-)
2018. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze az nem jut eszedbe, hogy szólj neki, mert könnyebb idefent pánizálit csapni róla, mint egy idegbeteg nyugdíjas boszorkány. ^_^
2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2018. jún. 5. 21:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha nekem kell szólni valamiért, az már régen rossz. Ez tipikusan olyan dolog, aminél inkább neki kéne észrevennie magát.
2018. jún. 5. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Következő félévtől ne lakj vele, addig kitartást. Nekem is volt pár elviselhetetlen szobatársam, sajnos nem lehet velük mit csinálni.
2018. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hála az égnek idén egy rendes csaj lett a szobatársam, ez a sunyi f..z meg lelépett.
2018. nov. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!