Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Lányok! Ha valaki kiszól nektek az utcán a kocsiból, fütyül, stb, akkor hogyn reagáltok/reagálnátok?

Elég rossz környéken kényszerülök lakni munka miatt. 10 percre lakom a vasúttól, de mindig legalább egy "autós" kikiabál, fütyül a kocsijából, hogy pl. "Jaj de jó a segged add már meg számod, jaj de sinos vagy...",

Ilyen esetben hogyan reagálnátok? Én próbálok nem tudomást venni róla, mintha meg se hallanám, de eléggé zavar. Mi lenne a megfelelő reakció?

2018. jún. 6. 07:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Sehogy, úgy teszek, mintha nem is hallanám.

20/L De én amúgy is leszarom.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. jún. 6. 07:44 Privát üzenet
Fuj de gyűlölöm. Próbálom figyelmen kívül hagyni mert ha oda figyelsz akkor mindenki tudja hogy neked szólt a "bók".

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. jún. 6. 07:54 Privát üzenet
Nem kell tudomásul venni, ennyi.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. jún. 6. 07:55 Privát üzenet
Ignoráld. Sosem foglalkozom bunkókkal, semmilyen formában.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. jún. 6. 08:12 Privát üzenet
Nem szabad foglalkozni velük, mert az ilyen nem érti hogy ez miért rossz neked.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. jún. 6. 08:18 Privát üzenet
Attól függ milyen napom van. Ha semmilyen napom van akkor nemis figyelek rá. Ha jó napom van és úgymond kedvesen szólnak be akkor van hogy megis köszönöm. De ha rossz napot választottak a beszólogatásra akkor van, hogy be is mutatok nekik, hogy azzal szórakozzanak amik velük egyidős.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. jún. 6. 08:20 Privát üzenet
Én úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna. Ez a legjobb megoldás. Ha visszaszólsz, akkor nem szállnak rólad le vagy még jobban megaláznak nyilvánosan.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. jún. 6. 09:51 Privát üzenet
Pont ezért hallgatok mindig zenét. Nem vagyok kiváncsi a külvilágra. Ha valaki utánam fordul, akkor addig nézem amìg zavarba nem jön.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2018. jún. 6. 10:47 Privát üzenet
Megyek tovább, rájuk se nézek. Tavasz óta ez majdnem napi rendszerességgel megtörténik, de még mindig utálom, és még mindig nem szoktam meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2018. jún. 6. 11:11 Privát üzenet

A szituációtól függ. Legtöbbször lesajnáló tekintettel haladok tovább. De pl. múlt héten, valaki beszólt, hogy, "hú de nagy melled van", én meg unott hangon mondtam hogy "nahát, ezt még soha nem hallottam". De olyan is volt mikor azt mondtam : Te sem könyvtárba mész, ugye?

Teljesen le szoktak fagyni ettől, mert nem számítanak riposztra, az egész valamiféle dominancia villogtatás, akkor érzik magukat nyeregben, ha zavarba hozzák a delikvenst.

De mondom, szituációtól függ. Este a sötét utcán, nyilván nem pattogok én sem.

Én amúgy a te helyedben azt mondanám erre jó hangosan, rá sem nézve: Esélyed sincs, öreg!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. jún. 6. 11:22 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülők, ti hogyan reagálnátok/reagáltok ha a 2. osztályos kisgyereketek folyamatosan 1-est hozna/hoz haza?
Ti hogyan reagáltok/reagálnátok itt Gyikon a sok IQ fighterre?
Szülők! Erre hogy reagálnátok/reagáltok?
Fiúk! Most őszintén mit reagálnátok/reagáltok, ha egy lány kezdeményez?
Lányok, hogyan reagáltok/reagálnátok, ha valaki idegen fiú leszólítani titeket?
Lanyok ti hogy reagaltok ha pl megkapjatok menstruacio alatt ezt a beszolast : "mivan megint folysz"? Hogy reagalnatok. Vagy valami hasonlohoz?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!