Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangoskodó szomszédokkal mit...

Hangoskodó szomszédokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Közvetlen mellettünk lévő családról van szó. "Kedves nagymama" neveli a két unokáját. Trágár szavakkal és tettlegességgel bántja a két kiskorú gyermeket, aminek sajnos mindennap fül tanúi vagyunk :/ Az összes ablakuk nyitva éjjel-nappal, így elég erőteljes a hangzavar, de ez akkor is érvényes sajnos, amikor be van csukva nekik. Hozzáteszem, hogy a család minden tagja dolgozik, igazából nekünk nincs bajunk velük. De nem is vagyunk nagy barátságban :) A két gyereket sajnálom, de sajnos amilyen "nevelést" kapnak, olyanok is, ami miatt egyáltalán nem csodálkozom. :( Már gondolkodtam, hogy jelentem ezt valakiknek, de nem szeretnék bajba keveredni miattuk :/ A kérdés az lenne, hogy aki ezt egy kicsit is át tudja érezni, mit tenne a probléma megoldása érdekében? Napi szinten megy a "harc", amit akarva-akaratlanul is hallok :( Még akkor is, ha zárva minden ajtó, ablak. Ordítani szokott, mint a fába szorult féreg szegény gyerekekkel :(

A másik gond az, hogy amikor zenélni szoktak jó hangosan, sajnos azt késő estig nyúló éjszakába is, ami miatt nem lehet pihenni, mert az egész ház zeng tőlük. Eddig még nem hívtam a rend őreit, de ha előfordul még egyszer, akkor fogok kérni segítséget! Sajnos egyáltalán nincsenek tekintettel a másikra :(

Kinek mi a véleménye erről? Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. jún. 13. 09:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Te mit tennél 10-es válaszoló?
2018. jún. 19. 11:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztosan nem leszek népszerű a valaszommal...Nos, a svéd brazilokkal jobb nem kikezdeni. Normális ember hosszútávon képtelen elviselni az életviteluket,lásd a nagyika “nevelési módszereit”. Egyetlen megoldás a költözés.
2018. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

“Te mit tennél 10-es válaszoló?”


Bejelentést a gyermekvédelemn

2018. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12-es: Igen, a költözés szóba jött már, de ez sem olyan egyszerű. Mivel itt élnek, és ha jól megfigyeljük, bárhova menekülnénk, mindenütt ott vannak :/ Ahol (még) nincsenek, azt meg nem tudnánk megfizetni. De gondolkodtunk ezen, hogy el innen...


13-as: Már megtettem az első lépést, mert kibírhatatlanul viselkedik a két kiskorú gyerekkel :( Na de ugye mit kérdeztek, amikor beszéltem velük? Vállalnám-e, hogy én vagyok a bejelentő? Nos, nem kellett válaszolnom, mert megtette helyettem a családvédelmis hölgy :) Bizonyíték kell, amit időközben sikerült is "szereznem", a többi az Ő dolguk...

2018. jún. 20. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!