Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek mi a napi rutinotok...

Nektek mi a napi rutinotok amikor mondjuk otthon vagytok és nem dolgoztok, mondjuk hétvégén?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 08:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Miert lett le pontozva az aki nem otthon fekszik es gepezik egesznap kb?
2018. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%

És te miért pontoztad le a gép előtt ülősöket.

Érdekes mód száz százalékon álltam amíg te meg nem kezdtél panaszkodni, szóval te mivel vagy jobb?


(Nyugodtan tagadhatod)

2018. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%

És az a válasz miért lett lepontozva, hogy változó, és attól függ? Nekem pl. nincs állandó rutinom, van, hogy otthon vagyok, van, hogy rendezvényre megyek, van, hogy utazok, a bevásárlás talán az egyetlen majdnem állandó program, de az is változó, hogy mikor, az ébredés is változó, attól függően, mi a terv hétvégére.

Nincs rutin, felkelek, csinálok valamit, eszek valamikor, és alszom, de hogy mikor és mennyi mindent zsúfolok bele, abban nincs rendszeresség.

2018. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Metionin ***** válasza:
100%

Hétvégén felkelek 7kor és megyek ki menhelyre kutyázni. Hazaérek fél 1 körül, lezuhanyzok, aztán ha van kaja akkor ebéd, ha nincs akkor főzök, beteszek valami metált, takarítok, olvasok, festegetek, ha kell elmegyek boltba.

Van amikor hétköznap is otthon vagyok, pl. így nyáron, ilyenkor 9-10 körül kelek, reggelizek, adatot gyűjtök a cuccokhoz amiket meg kell írnom a nyáron (tanár vagyok, tanszünetben kutatást csinálok), heti 2x megyek jógázni, meg főzök meg ilyenek. Sokszor éjfélig is ébren vagyok, mert este 8 után fog legjobban az agyam, olyankor szeretek pl. fordítani.

2018. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
tolem mindenkinek ment a plusz:) nekem is valtozo, ha itthon vagyok anyaeknal , akkor felkelek, reggeli, noverem kislanyaval kicsit jatszom, 2 eves szoval igenyli a foglalkozast, kozben meg tanulni is szoktam csak hobbibol nyelveket, tvt nem nagyon nezek, max a varatlan utazast azt nagyon szeretem, nyilvan ebed, meg vacsora, kozben meg inkabb tanulas meg beszelgetunk itthon, ha pedig dolgozom a hetvegen, akkor felkelek, gyors reggeli, kave es irany a munka.. :)
2018. jún. 19. 14:02
 16/25 A kérdező kommentje:
a 14esnek: en is szoktam forditani mert nyelvet tanulok, es en is rajottem , hogy koran reggel, vagy este ahogy irtad is 8 utan jobban megy.. csak ha este kezdem el, akkor valahogy hamar elalmosodom es elalszom .. :(
2018. jún. 19. 14:04
 17/25 anonim ***** válasza:
32%
És mégis miből szűrted le hogy itt sok a szociopata?
2018. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Metionin ***** válasza:

#16

Én nem tudok korán kelni ilyesmi miatt, 10 előtt a nevemen is gondolkodnom kell :D

2018. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Te használsz nem oda való szavakat.

Max aszociálisak, de nem antiszociálisak...

2018. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
GyK., olvasás, netezés, ügyintézés.
2018. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!