Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitcsinaltatok ma ebben a...

Mitcsinaltatok ma ebben a rossz idoben? Hazimunka stb? Mivel kotitek le az idotoket ha nem dolgoztok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rossz idő? tök jó idő volt ma egész nap.


amúgy, hobbi, pihenés, másodállás

2016. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol van rossz idő? Itt kellemes, szeles, hűvös idő van. Mit csinálok? Végre élek, amit a rossz időben (meleg), nem tudok megtenni.
2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MZ.per.X ***** válasza:
Pont hogy ma volt f..sza idő. Se nem túl hideg, se nem túl meleg. Amúgy azt mint minden hétköznap, dolgoztam.
2016. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Itt jó volt, én a nagy hőséget nem bírom, olyankor elég használhatatlan vagyok.

Mostam, vasaltam, edzeni voltam, meg sorozatot néztem. Később, lefekvés előtt meg olvasni fogok.

2016. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nalunk nemvolt jo ido:/ koszi a valaszokat!:)
2016. júl. 15. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szabizok. Épp, hogy elfogadható idő volt. Tanultam, neteztem, olvastam, vásároltam, délután barackot szedtem, majd paff, mert kifáradtam:).
2016. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:) nálunk sem volt tegnap annyira tróger idő, mint ma. Ma kérlekszépen az a terv, hogy mindjárt levonszolom magam a boltba, veszek valami kajának valót, felteszem főni. Elszöszölök vele, de azért túlzásokba nem esek. Reménykedem benne, hogy a férjem felkel 10-ig, mert akkor kitakarítok még délelőtt. (hajnali 3ig melózott, szóval lehet sokat kérek)

Ebéd, majd kis lazulás és egy erős gta-zást tervezek délutánra. Remélem anyóspajtiék nem jönnek ma át, akkor lehet még valami film vagy egy séta is beleférhet a napunkba.

A héten szabin voltam, olvastam, főztem, nagytakarítok lépésről-lépésre haladva, játszom, pihenek, netezek, sütök, befőzök... stb. Sosem unatkozok.

2016. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!