Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit dolgoztok/tanultok, míg...

Mit dolgoztok/tanultok, míg otthon vagytok a terhesség alatt vagy a babával?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék valamit dolgozni, azon kívül, hogy vasalgatom a babarucikat :)
2017. okt. 26. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyetemre jártam. Jogász szakra, levelező tagozaton.
2017. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Te is jó nagy tévedésben vagy a gyereknevelést illetően. :)

A "babarucik vasalgatása" lesz a legkisebb dolgod.


Egyébként szakmai továbbképzésen vettem részt, de nem azért mert annyi üres szabadidőm lett volna. Éjszaka tanultam az alvásidőm egy részét beáldozva.

2017. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Amit elotte, csak most ritkan jarok be, grafikus vagyok. 5 honapos volt a fiam, amikor "visszamentem" reszmunkaidoben dolgozni ugy, hogy kozben itthon van a gyerekem. 13 honapos koraig nagyon kemeny volt, es azota sem konnyu, most 1,5 eves. Meg akartam tartani a munkam, es nem akartam bolcsibe adni a gyerekem, viszont utolag sokkal kesobb kezdenek ujra dolgozni. Egyebkent egyszer sem vasaltam babaruhat, a mienket sem szoktam. A nemalvas, fozes, gyerek ellatasa 0-24-ben meg ugyis, hogy a ferjem segit, onmagaban is eleg nagy kihivas.
2017. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Az első mièrt van lepontozva??

Èn is kèt gyerek mellett csináltam vègig a jogi kart... Ez volt a 3.diplomám.

2017. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Terhesen azt, amit korábban is: banki ügyintéző voltam.


Csed, gyed alatt semmit.

2017. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A vasalgatást a terhesség idejére gondoltam ;) köszönöm
2017. okt. 26. 19:16
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Semmit.

Terhesség alatt végig dolgoztam.

Utána pedig azért maradtam otthon hogy az első három évet a babával legyek.

2017. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Első terhességem alatt folytattam az egyetemet, amit meló mellett elkezdtem. Aztán passziváltattam két félévet, majd folytattam és államvizsgáztam. Most két gyerek mellett szóbeli nyelvizsgára készülök. Hát nem egyszerü.
2017. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Az elsővel egyetemre jártam, aztán visszamentem dolgozni a két gyerek között, most egy OKJ tanfolyamot csinálok, igaz, nekem már másfél éves múlt a kicsi, és januártól dolgozom, a tanfolyamnak addigra még nem lesz vége, csak most kezdődött, úgyhogy javarészt már munka mellett fogom csinálni, nem az itthon töltött időben.
2017. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
8-as vagyok. Tisztelettel kérdezem a kedves lepontozót, mégis mi a frász baja van a válaszommal. Egy másik válaszomra is kaptam egy nagy nullát, komolyan mondom nem értem.
2017. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!