Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Részeges,drogos banda.Folyamatosan terrorizálnak bennünket ,éjszaka meg amikor nem vagyunk itthon bejönnek a területünkre,a kocsinkat többször megrongálták,mindenkinek a kutyáját mérgezik és fenyegetőznek folyamatosan életellenes dolgokkal.Rendőrség azt mondja amíg nem kell mentőt hívni nem tudnak (nem is akarnak) semmit tenni,a kocsirongálás sem bizonyítható mivel nem volt kameránk. Persze ezek tagadnak mindent,majd mikor elmegy a rendőr folytatják tovább. Mondtam a rendőrnek ha nem tesznek rendet megoldom magam,de akkor meg engem visz be azzal jött. Magyarán szólva burkoltan megmondták h várjuk ki még valakit testi sérelem ér és akkor csinálnak valamit. Most én meg nem fogom megvárni h agyonüssék a 70 éves nagypapámat meg a családomat. Ti mit csinálnátok?
2018. jún. 20. 19:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A többi szomszéd meg a bíróságig már nem megy el
2018. jún. 20. 19:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A törvény nagy őrei...
2018. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ,és a poén h kijönnek látják mi van de semmit nem tesznek. Én eljárok dolgozni tiszta ideg vagyok mi van itthon addig a szüleimmel. Sajnos egy telken van a bejárat,külön kaput nyitni sem lehet ,közös a bejárat itt járnak a pofánkba. Volt h a kaput befeszítették,kijöttek a rendőrök és megállapították h "semmi baja a kapunak" .Este 10 órakor,készült egy jegyzőkönyv majd elmentek a pi.csába .
2018. jún. 20. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Videózd le a kutyagyilkos f@*szfejeket! Megérdemelnék a börtönt!
2018. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szomszéd kutyáját mérgezte meg mienket nem sikerült mert amit átdom összeszedem. Az lesz a vége h kiírtom őket és leülöm. Nem fogom hagyni a családomat pár alkoholista proli féregnek. Ebben az országban a rendőr csak azért van h a 30-cas táblánál mérjen meg h helyszíneljen a korabban segítséget kérő áldozat holtteste felett.
2018. jún. 20. 21:58
 6/12 A kérdező kommentje:
2 szer jöttek ki,2 szer nemcsináltak semmit.
2018. jún. 20. 21:59
 7/12 anonim válasza:
Szerelj be kamerarendszert, lehet hogy sokba fog kerülni, de legalább felveszi a szomszédokat, és bebizonyíthatod a rendőrségnek. Kicsit sokba fog kerülni, de legalább biztonságba tudhatjátok magatokat. ;)
2018. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz . csak ugye a kamera fizikális védelmet nem ad. Annyi h lesz bizonyíték.
2018. jún. 21. 12:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye jól gondolom, hogy ez a banda abból a bizonyos C kategóriás emberekből áll?
2018. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!