Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Ercsi?

Milyen hely Ercsi?

Figyelt kérdés
Szuleim oda akarnak koltozni Kaposvarrol, mert kozel van Budapesthez. Normalis hely? Nem tudok rola semmit sajnos.
2018. júl. 5. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
miért pont oda? akkor már inkább battára, az jó hely. vagy a másik oldalra szigetszentmiklósra.
2018. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak cigányos részei és normális részek. Megvan már a lakás?
2018. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha lehet ne oda költözz. inkább szigetszentmárton, szigetcsép. ott nincsenek cigók se. vagy batta, az is cigómentes. ercsi egy kis település, nincs ott semmi. túloldalon legalább HÉV jár, tudsz tömegközelekedni pesten, közel az auchan, stb. szüleid nem nagyon vannak képbe....
2018. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cigánytábor. Biztos, hogy ott akartok lakni?
2018. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ottani jegyző volt a helyi önkori tanárom egyetemen.
2018. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valahol olcsóak a házak, annak oka van.....azon a vasútvonalon jártam naponta, megtapasztaltam mindent. Mondjuk nekem nincs bajom a cigókkal, de jobb a békesség.
2018. júl. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!