Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hely Ercsi, költöznétek...

Milyen hely Ercsi, költöznétek oda? Esetleg tudtok olyan részt mondani, ahova tuti nem.

Figyelt kérdés
lakhatás

2012. nov. 28. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ajánlom. 3.helyezett a legtöbb bűntények történtek listán. Rengeteg az...ööö... nos a "füstös" arrafelé ami nem éppen egy élet/vagyonbiztosítás. Nagymutterék ott laknak és tudnána mesélni mik mennek arrafelé. Bár van még 1-2 környék ahová esetleg érdemes költözni, de amiket nagyon nem ajánlok: A 6-os út és a vasútállomás közötti terület, "Savanyúrét" kerüld a Diófa utcát, még nappal is - merőkanál kidobva az út közepére, törött üvegek, mindenfelé Nikolicsék meg Gómanék elég para arrafelé biciklizni... Én jártam arrafelé még 2005-ben, de majdnem ellopták alólam a bicajt...


Szóval ha erre a környékre szeretnél jönni akkor ajánlom inkább Battát, Érdet, Iváncsát...

2012. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Iváncsa is erősen necces...

Oda szeretnél költözni a környékre?

2012. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Budapest 50 km-es környezetében gondolkodom. Nem ismertem ezt a települést. Gyanúsan olcsó ingatlanokkal van tele. Ezért kérdeztem.
2012. nov. 28. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulcsot vagy Rácalmást nézd meg.
2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!