Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti is szerettek ilyen amerikai...

Ti is szerettek ilyen amerikai utcaképeket nézegetni?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan hangulatosak az amerikai otthonok. Magyarország meg olyan lehangoló. :(


2018. júl. 14. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, de nem is szeretek ilyeneket nézni, maximumot egy-néhanyszor.

Nekem az amerikai utca kép nem tetszik. Kb. Egyforma színű, formájú, építésű házak,.unalmasak. Fákat is ritkán látok. Egyszóval egyforma minden. Európában azért nem mindenház csont egyforma az utcákon általában.

2018. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon elfogultak vagytok. Amúgy a link jó, nem tudom miért nem adja be.... Jelöljétek ki a linket és másoljátok a böngészőbe, úgy beadja.
2018. júl. 15. 12:12
 13/20 A kérdező kommentje:
11 Nem a francot... :D Magyarországon rengeteg ugyanolyan kockaház van, vagy ilyen nagy 100 személyes családi házak, de azok is egyformák. :D
2018. júl. 15. 12:14
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem például általánoságban egy skóciai, horvát, vagy velencei utcakép sokkal szebb, mint egy amerikai.

A linkedben a tipikus kertvárosi utcakép látható, ami nem olyan lenyűgöző a többségnek, mint neked kérdező. Nem azt mondom, hogy nem szépek, de én milliószor szebb helyeket mutathatok Amerikán kívül.

2018. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik a gondosan nyírt egyen gyep ,és kerítés nélküli házban nem laknék.
2018. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pl. Olaszország sokkal hangulatosabb a kis elszt, sikátoros városkáival.


Vagy az alpesi falvak, esetleg Ticino a hegyek között szétszórt olaszos falvacskáival.

2018. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
vidéki Hollandia ezerszer veri
2018. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én éltem már ilyen kertvárosi részben, igaz nem Long Islanden. Itt is éltem, bár sűrűbben lakott brooklyni részen, ami nem volt egy leányálom. Az infrastruktúra totál le van pusztulva, a városok képtelenek ezt a végtelen kertvárosi sprawlt fenntartani. Minden autóval történik... igazából élhetetlen az amerikai városok nagy része, és semmi különleges atmoszférája nincsen, csak kellemetlenségek sorozata. Aki ilyen romantikusan gondolkodik róla, az tuti hogy nem járt még ott.
2018. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 napot töltöttem életemben Hollandiában. Sikerült meggyőzniük, hogy soha semmilyen felületen ne akarjak látni téglát. Szép hangulatos, de iszonyat monoton a tégla miatt. Mindenhol csak az van. Abból van a csatorna, a híd, az út, a járda, a ház, a templom, a szélmalom, a kutyafaca. Hányingerem volt a végére. Szerencsére a reptér nem téglából van
2018. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én az európai belvárosokat szeretem. Prága, Bécs, Budapest... És itt Magyarországon nem csak a fővárost. Szeretem pl Fehérvár zegzugos történelmi belvárosát, vagy Szombathely hatalmas fő terét tele szökőkutakkal.


A link egyébként nem működik, bár a válaszokból ítélve kertvárosi utcakép lenne. Hát annak is meg van a maga bája. De nem az én világom.

2018. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!