Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan lakóközösség, ahol főleg rockerek laknak vagy legalább olyan, ahol nincs diszkós?

Figyelt kérdés

Imádom a metal zenét, élek-halok érte, de sajnos a környéken, ahol jelenleg lakom (édesanyámmal és a testvéremmel egy fedél alatt), egyedül vagyok, akinek ilyen a zenei ízlése. A többi fiatal mind diszkós, és nem bírom elviselni azt a zajt, amit produkálni szoktak. El akarok költözni mielőbb, de nem tudom, hova. Nem szeretnék vidéki lenni, mert egész életemben budapesti voltam és munkám, valamint a tanulmányaim is a fővároshoz kötnek. A legjobb egy olyan lakóközösség lenne, ahol több rocker is lakik, de már egy olyan környékkel is beérném, ahol normális, átlagos emberek élnek (pl. nyugdíjasok vagy kisgyerekes családok), de nincs egyetlen diszkós fiatal se. Előnyben részesíteném a vastagabb falú lakásokat, ami nem panel. (a jelenlegi panel és utálom, mert minden behallatszik, amit nem akarok hallani).

Lehetőség szerint segítő szándékú, pozitív hozzászólásokat szeretnék, úgyhogy csak olyanok írjanak, akik tényleg értelmesen képesek válaszolni, a flegmáskodó beszólásokkal mindenki kíméljen meg! Előre is köszönöm!


2018. júl. 23. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

HA TALÁLSZ ILYET SZÓLJ NEKEM IS LÉGYSZI😍

Én a 18. kerületben lakom,egy panelban apummal. Na legalább azt mondhatom,hogy oda ne. Viszont a nővérem monorierdőn lakik a párjával (házban) és ott az utcájukban sok a metalhead. Bár ott inkább az "idősebb " korosztály (35-60 évesek) nővérem ott igencsak fiatal a maga 23 évével. Na de a lényeg a lényeg szerintem a belváros totál kilőve,bár gondolom ez nem lep meg,ott csak ezek a szutyok zenének nem nevezhető ....hagyjuk is:D

Mennyire messze a belvárostól? Vecsés,Üllő,Monor,Maglód.....ezeket a környékeket ismerem nagyon.:)

2018. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem létezik ilyen lakóközösség.
2018. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most épp ilyen korban vagy. Hidd el, egy ember sokkal komplexebb annál semmint hogy a zenei ízlése határozza meg alapjaiban.
2018. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ember, inkább hangszigetelt lakást keress! XD
2018. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is a zenei ízlése alapján ítéltünk meg másokat. Aztán elmúltunk tíz évesek.
2018. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!