Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek ha eleve...

Ti mit tennétek ha eleve rossz lenne a fületek és kicsit hangosabban bestéltek mint más jól hallo emberek?

Figyelt kérdés

Panelba lakom és a szomszéd folyamatosan elküld a ...ba pedig már megmondtam neki ha halkabban beszélek rám se hederitenek a gyerekek.

A többi szomszédot nem zavarja csak őt.

De persze a fogalmam sincs mien nyelven beszélő külföldiek akik hajnali 4ig ordibáltak mindenféle trágár dolgokról az senkit se zavart



2018. júl. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hallókészülék.


nekem 30% hiányzik mindkettőből de annyira bejött, hogy 5%-tól már hordanám bárki helyében.

2018. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem én is hangosan beszélek. 1-2 ember szokott szólni, hogy beszéljek halkabban. De ha megkérdezek ismerősöket, hogy hangosan beszélek-e, akkor az a válasz, hogy "miért beszélnél hangosan?, pont jó". Ha pedig nagyon benne vagyok a szövegben, akkor még hangosabban beszélek.

Szerintem ez emberfüggő.

2018. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első leírta.

Öcsém is hallássérült, de b_szik hordani a hallókészüléket, mert "ciki" ezért inkább egész nap ordít mint a barom. Kellemes volt rendszeresen hajnalban arra kelni, hogy zeng a ház, mert öcsém a skype-ba ordít mert videochatelt a haverjával.

2018. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem piszkálásból mondom, de először érdemes megpróbálni kitakarítani a füledet. Én eddig azt hittem hogy rendesen takarítom, aztán elmentem fülgyulladásvizsgálatra (mert betegség gyanú volt), ahol az orvos egy víznyomó cuccal kitakarította, és utána kb. dupla olyan jól hallottam, azóta zuhannyal+papírzsebkendővel jóval alaposabban takrítom.
2018. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hozzáteszem, hogy a tíz évem alatt feszegettem a határait 6 márka 11 szériájának és ilyen helyeken bizonyítottak mint:


-kőműves munka (por, izzadság, légkalapács, rakodógépek)


-zenekar, énekkar (akusztika, hangszínhitelesség, ütemhitelesség, zenei hallás be nem folyásolása, saját hang - külső hang egyensúly)


-üzleti tárgyalások, kiállítások, konferenciák, összejövetelek (erős háttérzaj, hangszelektálási képesség)


-autószerelés és üzemeltetés (hang és rezgés analizálás)


-telefonálás (hangszín, ütemezés, műhang lefordítás)


szóval megkockáztatom, hogy van 99%-os hallás hallókészülékkel.

bárkinek ajánlom először általában lehurrog, majd mikor előadom neki, hogy én enélkül közmunkás lennék akkor leesik az álla.

bármelyik hallókészülékre igaz, hogy kb 2 hónap vele összenőni, utána nincs lehetetlen..

2018. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!