Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy tudom bizonyítani, hogy...

Hogy tudom bizonyítani, hogy a szomszéd lopja az áramunkat és a vizünket?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt mikor jelenlegi lakhelyünkre költöztünk a szomszéd szerelte be a vizet a barátja meg az áramot. Kapóra jött , hogy közel van a szaki. Csak akkor, még nem tudtuk , hogy miféle ember.Közvetett bizonyíték van a lopásra , a ház hátulján vitte ki a mind kettőt.

99 % biztonsággal meg van a nyomvonal is, de gép nem fér hozzá , hogy kiássa. Kézzel meg majd lehetetlen mert iszonyú magas a talajvíz. És nagy valószínűséggel akkor régen géppel lett kiásva. Sajnos rá volt bízva a ház azt csinált amit akart . Mert csak hétvégeken tudtunk itt lenni a háznál.


2018. júl. 27. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az áramszolgáltatót meg a vízszolgáltatót kihívod, ök be tudják mérni. (Ha téves volt, akkor viszont neked kell az egész akciót fizetni, ha jogos, akkor a szomszédnak, meg még meg is büntetik)


Viszont az kizárt, hoyg úgy fektettek le áramkábelt, hogy elérje a talajvíz!

2018. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt itt ekkora talajvíz . Az utóbbi pár évben emelkedett meg ennyire a szintje.( hegyek közt a völgyben lakunk )
2018. júl. 27. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a szolgáltatóknal, a többit ők intézik. Utána perled a szomszédot kártérítésért.
2018. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írják,kihívod az áram-víz kommandót. De az is elég ha nálad ki van kapcsolva minden fogyasztó de mégis pörög az óra.
2018. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Csak nem tudom mit tudnak tenni, mivel mifelőlünk , csak kézzel lehetne felderíteni.Gépell meg csak tőlük és nem hiszem , hogy beengednék a gépet. Mivel az egyenlő lenne a lebukással.
2018. júl. 28. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el problémázni, leírtuk, mi a teendőd.
2018. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan az alapos gyanu, akkor a szolgáltató kötelezi a szomszédot a kivizsgálásra, nem teheti meg, hogy nincs hozzá kedve.

SZóval ne itt problémázz, hanem jelentsd be a dolgot.

2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer. Megyek és bejelentem ,ők majd hivatalból rendezik.
2018. júl. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!