Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd kutyáját megmérg...

Ha a szomszéd kutyáját megmérgezik, és engem gyanúsít az elég hogy megbüntessenek, vagy azt be is kell bizonyítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mivel jogállam vagyunk ezért nem azt kell bizonyítanod hogy ártatlan vagy, hanem nekik kell bizonyítani hogy bűnös vagy.
2011. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És hogy tudnák azt bizonyítani, hogy én tettem vagy nem?
2011. jan. 30. 16:58
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Házkutatást tart a rendőrség, és ha bármi mérget, vagy ahhoz hasonlót talál, máris be van bizonyítva.
2011. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szemtanú kellene. Vagy hogy beismerd.
2011. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Őt fogják megbüntetni hamis vád, rágalmazásért.
2011. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha a szomszéd azt akarja, feldúlhatja a rendőrség a házamat szó nélkül? Ez igazán f*sza:(
2011. jan. 30. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:

"És hogy tudnák azt bizonyítani, hogy én tettem vagy nem?"



Sehogy.

2011. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Házkutatást tart a rendőrség, és ha bármi mérget, vagy ahhoz hasonlót talál, máris be van bizonyítva."


Apád faxa van bebizonyítva. Ilyen alapon ha találok nálad egy kerékanya kulcsot akkor te ölted meg Szaros Pistát akinek az autója kerékanyáit fellazították és a szakadékba hajtott a kormányozhatatlanság miatt.

2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy átlagos magyar háztartásban legalább 30féle méreg lelhető fel. És akkor ezt most alaphangon mondtam. A te szisztémád szerint akkor van megközelítőleg 8 millió gyanúsítottad?
2011. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az eb halálát egy ritka, nem minden háztartásban fellelhető és nehezen beszerezhető vegyület is okozta és épp találnak ilyet a szomszédnál is, akkor sem fogja ezt önmagában egy bíróság sem bizonyítékként elfogadni.
2011. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!