Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnám távoltartani a...

Hogyan tudnám távoltartani a környék macskáit a kertemtől?

Figyelt kérdés

Ultrahangos riasztó kizárt.

Valamilyen természetes megoldás, praktika érdekel.



2018. aug. 17. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg: odateszel egy kutyát.
2018. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sejtettem,hogy...

Kutya van. Őt is zavarják, folyamatosan bosszantják a macskák. A kutyáé a füves kert, egy kerítés választja el a hátsó, kisebb konyhakerttől, ahová ő nem mehet. A környék macskái viszont állandóan átjárnak oda

2018. aug. 17. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesen rákerestem korábban én is és olvastam ezt is többek között, sajnos nem vagyok előrébb...

Egy ténylegesen bevált bármi érdekelni, ha van ilyen egyáltalán

2018. aug. 17. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kaviccsal dobáltam őket, 2 nap alatt felszívódtak.
2018. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet kutyaszőrt venni a kisállatboltokban vagy hasonlókban. A kerítés köré végigszórni néhol, talán sikert érsz el vele.
2018. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van macska távoltartó spray.De ezt többször is fújkálni kell, ahova bejárnak oda.Kutyásboltban, webáruházban.

Van akinél hatott, van akinél nem.

2018. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet Lindab lemezt felszerelni a kerítés tetejére, de csak akkor jó, ha elég magas a kerítés.Macsek felugrik, de nem tud felkapaszkodni mert a lemez csúszik.Egyoldalú kell, a szomszéd felől egy ferde lemez. Ha fordított V alakú van a kerítés tetején, akkor kinti macska nem tud beugrani, benti nem tud kimenni/saját macska/.De neked elég ha szomszéd felől van.Ha nem elég magas a kerítés, könnyen van hogy átugrik macska így is, de ha jó magas, képtelen átugrani a lemez megkerülése nélkül.Kerítésoszlopokat meg lehet magasítani.

Ha bővebben érdekel a dolog, én ezt onnan tudom, hogy Szolnokon a kisállatrezervátumban a cicák így vannak védve, ne tudjanak a területről kimenni.Tulajt ha felhívod, biztos ad tanácsokat.

Ennél humánusabb megoldás nincs.Nem is kerül sokba.

2018. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!