Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni zaklató...

Mit tudok tenni zaklató szomszèdom ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a törtènet, mert èvek óta tart, ìgy röviden annyit mondanèk, hogy az alattam lakó egèsz èjjel kb félórànkènt èbresztget, mert este 10ig tèvèzek normàl hangerővel, ès nappal mosogatok, főzök, stb.

Csapkodja èjjel a szèket, a falat úgy, hogy azt màs szomszèd ne hallja, de engem felèbresszen vele. Ha bejön hozzàm valaki, nèma csendben van, ìgy aztàn nincs tanúm. Gyanìtom, màr a wifimet is lopja, de nem tudom megvaltoztatni a jelszavam. Mit tehetnèk ellene? Egy huszonèves fèrfi csinàlja ezt ès az anyósàèk mellette àllnak, hazudoznak. Biztosan tudom, hogy ők azok, most lènyegtelen, hogy honnan. Ès nincs üldözèsi màniàm, mielőtt megkèrdeznètek. Kötözködő megjegyzèseket nem szeretnèk, èpp elèg a szomszèdom. Köszönöm szèpen.



2018. szept. 15. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Kamu.

A wifi jelszó buktatott le.

Találj ki jobbat.

2018. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok belèpni a kezelőfelületre.

Kamu? Mi kamu?

De most nem a wifi az erdekes, hanem az àllandó èjszakai èbresztgetés. Az illető nem dolgozik, nem jàr sehova, ez a szórakozàsa.

2018. szept. 15. 12:01
 3/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Paràztassak? ☺
2018. szept. 15. 12:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnyomod a rezet gombot a routeren és be tudsz lépni az eredeti kóddal, ami rá van írva a routerre
2018. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

AZ önkormányzatnál panaszt tehetsz csendháborítás miatt. Ők tájékoztatnak (van ahol adnak) olyan felvevőkészüléket ami rögzíti a zaj hangerejét. Emellett naplót kell vezetned, leírva a pontos időt, hogy mikor mit csinál. Pl:

2018. szept. 20. hajnali 2 óra 23 perc. Ma a lenti szomszéd kalapáccsal veri a falat. hajnali 3 óra 56 perc. Most hagyta abba..

2018 szept. 26. hajnali 3 óra. a lenti lakó a széket vagy valami tárgyat csapkod a falhoz. A hang szintén rögzítve.. stb..

Olyan 2- 3 heti hangfelvétel, és naplóvezetéssel visszamész az önkormányzathoz, és hivatalosan is elindítják a csendháborítás tényét.

Pénzbírság, vagy kényszer kilakoltatás is lehet a végeredmény. (mi végig csináltuk, de nekünk a szomszédunk egy alkoholista nő aki napi szinten hajnali 5-ig bömböltette a zenét, vagy ordított a szintén részeg pasijával, vagy verekedtek, vagy olyan hangosan baxtak, hogy több a másik szomszéd is panaszkodott.. 4 év után kényszer kilakoltatás lett a vége.)

2018. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

7/7

Tènyleg lehetősèg van arra, hogy kapjak hangfelvevő kèszülèket? A mobilom nem veszi fel, nem hallja. Bàr nappal van, de ebben a pillanatban is megcsapta mellettem a radiàtort. Tudom, hogy krimibe illő a törtènetem, furàn hangozhat, de tudja, merre jàrok a lakàsban. Zokniban, csendesen jàrok, mègis alàmcsap amerre megyek. Reggel ha lelógatom az àgyról a làbam, rögtön csap egyet. Megfigyel egy hőkameràval?? Teljesen kivannak az idegeim. Csikorgatja a székeket a jàrólapon, volt, hogy az egèsz lakàson vègighúzta. Ès sorolhatnàm a vègtelensègig. 😦

2018. szept. 15. 12:58
 7/17 A kérdező kommentje:

6

Biztos, hogy műkődik a tanàcsod a reset gombbal? Nem szeretnèk internet nèlkül maradni. Nem vagyok műszaki analfabèta, de..

2018. szept. 15. 13:01
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kezeltesd magad? Pontosan tudja merre jársz a lakásban meg hőkamerával figyel? Paranoiás vagy
2018. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudsz arra magyaràzatot, honnan tudja, èpp hol àllok a 70nm-en?
2018. szept. 15. 13:19
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Onnan tudjuk, hogy kamu a kérdés.

Lelógatod az ágyról a lábadat, és már csapkod? A mobilod nem veszi fel, ha odaüt a radiátorra? Ezeket nem veszem be.

2018. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!