Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova drágulnak az ingatlanok...

Hova drágulnak az ingatlanok amikor szinte nincs is aki megvegye őket, néhány ember kivételével?

Figyelt kérdés

Az a néhány ember éveket volt kint külföldön, és a legtöbbje másodmagával vett 25-30milliós ingatlant.

Azért Miskolc nem bővelkedik munkahelyek tekintetében, mégis sok más várossal összeérnek az itteni árak.


2018. szept. 22. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte senki nem tudja kiperkálni saját erőből a vételárat, és ez inkább azoknak kedvez, akik felvesznek Csokot. És arról az oldalról elég nagy a kereslet.
2018. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a csok miatt ment fel így az áruk. Nekem is muszáj lenne már vennem vmit, de esélytelen ilyen árak mellett.
2018. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Miskolcon ha jól emlékszem feleannyiba kerül egy ingatlan mint Debrecenben.
2018. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki indul nulláról,úgy hogy hidd el,meg van az a réteg,aki meg tudja venni.

Sima munkahelyi fizetésből,meg egyértelmű,hogy nem lehet ingatlant venni.

2018. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta neked azt a hülyeséget hogy egy 30-80 milliós i gatlant csak pár ember tud megvenni? Lépten nyomon új lakóparkok építésébe botlom Budapesten. Ha nem lenne rá kereslet akkor nem építenének lakóparkokat.

Az emberek egy része családi segítséggel (örökség, szülők által adott pénz) vesz lakást. Az emberek másik része annyit keres hogy lakáselőtakarékkal és banki hitellel vesz lakást (persze nem minimálbert keresnek).

Az emberek harmadik része olyan fizetéssel rendelkezik, hogy tud venni lakást.


A miskolci árakat én simán elfogadnám Budapesten. Pl: Újpesten egy 71 nm-es panel 28-30 millió. Gondolom egy hasonló panel az avasi lakótelepen nem ennyi.


Nem a lakásárakkal van a probléma hanem a fizetések alacsonyak.

2018. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,még akartam írni,hogy Bp.-en a Műegyetem környékén napi szinten vannak teledobálva a postaládák "azonnali fizetéssel eladó lakást vennék" cetlikkel rakásra.

Van sok külföldi befektető is,Balaton környékén főleg,úgyhogy megy ez,csak az elkeseredett kisember máshogy látja a dolgokat.

2018. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A CSOK dobta meg ennyire az árakat. Miskolc??? Ccc... Élnél Győr-Mosonban vagy Pesten. Én az előbbiben vagyok. Egy patkánylyuk is már irreális áron kel el.
2018. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!