Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A házban, ahol lakom alapos...

Daveed89 kérdése:

A házban, ahol lakom alapos gyanúm van azt feltételezni hogy a szomszédomban prostituáltak dolgoznak, mit lehet tenni ilyen esetben, hogy ez a tevékenység megszűnjön?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 20:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
43%
Hívd fel a rendőrséget menyj el és mond el nekik,majd ők azt mondják hogy kezeltesd magad
2018. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
24%
Beszélj a nénikkel, és ajánld fel, hogy fizeted a bevételük egy részét, ha máshova viszik a bizniszt
2018. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Szóval fizet alsóhangon 1 millió forintot?
2018. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22%
Akik itt védik a k_urvákat, azok nyilván akkora lúzerek, hogy egy normális nőt nem tudnak összeszedni maguknak, és ilyenekhez járnak szobára. Szánalmas életük lehet... :D
2018. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
16%
Aki nem akar kapcsolatot az inkább menjen prostihoz minthogy kihasználja a nőket, inkább a te életed a szánalmas hogy itt próbálod provokálni az embereket...
2018. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%
Jaj ne légy már ilyen házsártos kérdező... Tuti hogy egy unatkozó hőbörgő nyugdíjas vagy, egész nap otthon ülsz, és azt lesed, ki mit csinál. Én már csak az ilyen unatkozó gyökerek miatt jöttem el a tömbházból, akik mindent figyeltek, még azt is, mikor mibe öltöztem fel, kivel miért mikor. A végén többet tudtak meg rólam, mint én :D
2018. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Rakd ki a lakasajtod ele a folyo buzolgo szemetet estetot masnapig. Ez illuziorombolo.

Eressz ki a folyosora veszelyes kutyakat.


Sz.ros pelenkakat is kirakhatsz az ajto ele.


Hivd at rendszeresen ismeroseid,akiknek pici babajuk van es bomboltesd . Az is illuziorombolo.


Kapcsold be estere a mosogepet.

Hajszaritot.

2018. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ird ki a lepcsohazba,hogy a hazban kamerarendszer mukodik. Ez is talan elriasztja az embereket.


Uzemeltess maganovit otthon. Az is riaszto.

2018. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!