Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha valakit elutasítottál, de...

Ha valakit elutasítottál, de egy helyen laktatok vagy dolgoztatok, mi lett utána?

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy az lesz, hogy köszönünk egymásnak esetleg, de ennyi.


Erre nem akart beletörődni, utána meg bosszút akart állni. Már az is kínos, ha a családja mellett kell elmennem.


2018. okt. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy majd köszönünk egymásnak és ennyi. Ő azóta is durcázik, tehát nem köszön, pedig kedves voltam vele a visszautasításkor. Mindegy.
2018. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Velem is az volt a baj, hogy kedves voltam vele, mégis egy helyen lakunk, de rossz megérzésem volt vele kapcsolatban és utólag hallottam, hogy másra is betegesen rá akarta tukmálni magát.


Először noszogatni próbált, utána lejáratni. Azóta se ő, se a családja nem köszön és összeröhögnek a hátam mögött.

2018. okt. 17. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Munkatárs volt, több éves kapcsolatban a barátnőjével. Én szimpla barátkozásra gondoltam amikor elkezdett velem beszélgetni. Nem gyanakodtam, hisz voltak ott az épületben mások is az ellenkező nemből akikkel szintén jóban voltam, mégse gondoltak bele semmi többet.

A házasságom, és az ő meglévő párkapcsolata ellenére mégis bepróbálkozott nálam, tudta hogy házas vagyok. Visszautasítottam. Elkezdett fúrni a munkahelyen, le is lettem szúrva, hisz én ezt mondtam, ő azt, semmi bizonyítékom nem volt ellene. Aztán a főnök meghallott köztünk egy beszélgetést, mert nyilván rászóltam a pasira, hogy viselkedjen már felnőtt emberként és ne csesszen ki velem, ne szúrja el a munkámat, csak mert sértve érzi magát a visszautasításom miatt. Erre mondta, hogy úgyse fog nekem hinni senki, és továbbra is tönkreteszi amit csinálok amíg ki nem rúgnak. Ez után a főnök behívta az irodájába, majd engem is. Tőlem bocsánatot kért, őt kirúgta.

2018. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj rólam is azt terjeszti, hogy én kezdtem ki vele, szánalmas.
2018. okt. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!