Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jóban vagytok a kolis szobatár...

Jóban vagytok a kolis szobatársatokkal?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon rendes és aranyos, tényleg tök normális és nincsen vele semmi gond. Ugyanakkor soha nem beszélünk egymással, max. köszönünk és ennyi. Elve ritkán találkozunk, inkább csak este (hiszen napközben óráink vannak) és olyankor is legalább az egyikünk tuti, hogy pl. tanul/olvas/házit ír/telefonál/eszik stb. Soha nem csinálunk együtt semmit és beszélgetni se beszélgetünk. Nem azt mondom, hogy nekem ez annyira hiányzik vagy ilyesmi, mert vannak barátaim és elvagyok egyedül is, igazából nem is tudom, hogy miről beszélgethetnék vele stb., csak ezt a helyzetet néha kellemetlennek vagy kínosnak érzem.
2018. okt. 18. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Neked legalább csak egy van, és nem beszél magában :D Én azért utáltam, mert nekem 3 volt, és ebből ketten állandóan egymással beszélgettek, miközben én tanultam volna, de még éjszaka is, mikor aludni szerettem volna, mert másnap korán kezdtem. Plusz csomószor felhoztak a szobába olyan embereket, akik vagy más szobákban laktak, vagy nem is voltak kolisok. Volt olyan, hogy hazamentem, és nem volt otthon senki, csak az egyik szobatársam, aki épp aludt, aztán kb. fél óra múlva, mikor felkelt, akkor láttam, hogy nem is a szobatársam volt az, hanem a pasija, aki nem is kolis volt. Aztán még én lettem leoltva, amikor szóvá mertem tenni, hogy miért hagy egyedül külsősöket a szobánkban.

Az meg általános dolog volt, hogy aprópénz, kaja stb. eltűnt.

Szóval szerintem te nagyon jó helyzetben vagy.

2018. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem 20 szobatársam volt az évek folyamán és csak 4 volt sggfej. Egész jó arány :D Volt akivel hasonlóan mint te, nem beszélgettem de amúgy nem zavart meg semmi, ezeket a jók közé soroltam.
2018. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 barátnőmmel lakok együtt, közös szobába kértük egymást. Korábbi szobatársaim olyanok voltak mint a tied, aranyosak, kedvesek, de nem volt sok közös témánk, max megbeszéltük milyen volt a nap.

Ha történik valami érdekes esetleg meséld el neki, ha mondjuk közös oktatóitok vannak lehet egy beszélgetés kezdés. Tanárszidásból sok jó barátság születhet :D

2018. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, akkor ahhoz képest tényleg jó helyzetben vagyok :)


Nem nagyon van közös témánk. Más városból jöttünk, mást tanulunk, én most vagyok elsős míg ő már felsőbb éves, más az ismerettségi körünk... hobbikról stb. semmit nem tudok, de jelenleg egyikünk se csinál sok mindent a tanuláson kívül.

2018. okt. 18. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 3 szobatársból csak 2 volt ilyen gyökér, a harmadik egész jó fej. Vele néha eljártunk együtt vásárolni és együtt főztünk bent a koliban, de igazából vele se voltak ezen kívül annyira közös témáink, más hobbijaink voltak, mást tanultunk, az ő kara még helyileg is tök máshol volt, szóval még nem is egy épületbe kellett járnunk suliba. Viszont vele úgy-ahogy még mindig tartom a kapcsolatot kb. 7 év után is, 2-3 havonta megírjuk egymásnak, hogy épp mi van velünk.
2018. okt. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!