Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is vágytok néha olyan...

Ti is vágytok néha olyan örökké tartó barátságra, mint amit az animékben látni?

Figyelt kérdés

Én lassan 27 éves leszek, de még mindig nem sikerült úgymond igaz barátokat találnom. Anno gimiben a legjobb barátaimnak köszönhetően az egész osztályban nevetség tárgya lettem, ami kicsit még most is fáj. Nem rég visszaültem az iskolapadba, nemsokára végzek az egyetemen, de itt sem kerültem közelebbi viszonyba egyetlen társasággal sem. Mondjuk ennek egyik oka az is lehet, hogy a többségük 18-20 éves. XD

No mindegy, csak érdekel, hogy van-e még más is olyan helyzetben, hogy nem maradt meg egyetlen gyerekkori barátsága sem.



2018. júl. 2. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Melyik animékről beszélsz?
2018. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem maradt, de annyira nem is hiányzik.
2018. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%

Ugyanígy érzek, kicsit fáj, de remélem sikerül igaz barátokat találnom.

Nagyon jól esne.. Én csak 19 éves leszek, de természetesen nekem is fáj az, hogy nincsenek ilyen emberek jelen az életemben..

2018. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy érzem mázlim van. Van pár barátom akikkel általános alsó vagy ovoda óta ismerjük egymást és napi szinten beszélünk. Mind más sulikba jártunk és más merre megyünk, de bulizni együtt járunk, tartjuk a kapcsolatot és jól elvagyunk.

Nekem ami egy-egy animében nagyon tetszett az az hogy a szereplők úgy voltak barátok hogy közben valamit alkottak közösen. Például a Bakuman-ban ugye képregényt rajzoltak vagy a K-on!-ban zenéltek. Azért hozom fel példának, mert nekem is volt diákkoromban pár bandám. De mindig az lett a vége hogy a csapatot nagyon kedveltem, de nem vette egyik se komolyan. Pár fellépés volt max közeli helyeken. Én meg sajnos olyan vagyok hogyha valamit csinálok akkor azt vagy jól vagy pedig sehogy. Ha tanulni kellett volna valamit az soha nem ment senkinek, senki se akart semmihez se igazodni. És sose akart rajtam kívül senki semmilyen áldozatot meghozni.

Látni filmekben meg neten is hogy középiskolások mennyi mindent csinálnak szabadidejükben. Kreatív, menő dolgokat. Én mindig vágytam egy olyan társaságra akikkel ki lehet élni az embernek a kreativitását. Legyen az akár kis amatör filmek forgatása, azokhoz kellékek gyártása vagy bármi kreatív dolog. Vagy csak egyszerűen utazgatni. De nem. Középiskola alatt a közös programok az osztálytársakkal vagy ivászatok voltak vagy nem léteztek, mert egyszerűen mikor előálltam bármi ötlettel megkaptam hogy hülye vagyok amiért ilyeneken gondolkozok (nem vicc, tényleg ezt mondták). Az maradt hogy otthon egyedül éltem ki magam, legtöbbször cosplay készítésben, meg eljártam sportolni.

Most már hogy van autóm azt szépítgetem, javítgatom ezek helyett szabadidős hobbiként.

Szóval bár vannak nagyon jó barátaim akikre tényleg számíthatok ha baj van. De olyan szintű "animés" vagy sorozatos együtt dolgozunk és valamin és állandóan együtt lógunk barátságot nem hiszem hogy van.

20/F

2018. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Dragonball-on kívül még anime-t se láttam, de igen, jó lenne pár igazi barát (vagy bármilyen barát)
2018. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lettek barátaim egyetemen. Igaz én is 20 évesen jártam egyetemre. De azóta is tartjuk a kapcsolatot immáron 8-9 éve.
2018. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokszor én is eljátszok a gondolattal ,hogy milyen jó lenne ,ha a gyerekkori ,de akárcsak a gimis barátaimmal is még mindig olyan közeli viszonyban lennénk ,mint akkoriban . Hogy bár egy ilyen "gyerekkorunk óta össze vagyunk nőve" típusú barátságaim lennének ,mint mondjuk a shigatsu wa kimi no uso-ban vagy az ano hana-ban ,de az élet más lapokat osztott .
2018. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!