Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy szatírt elítéltek,...

Ha egy szatírt elítéltek, hogyan garázdálkodhat még a városban és folytathatja tevékenységét?

Figyelt kérdés

Áprilisben volt Hévízen, hogy követett egy fickó a parkban és fák tövében elővette és verte rám. Próbáltam menekülni, de jött utánam... A telefonom sajnos lemerült...


Pár hete megint jártam ott, akkor is kinézett magának a buszmegállóban, úgy menekültem be előle egy boltba. De másoktól is hallottam, hogy mi történt, 1000 %, hogy ez a fickó, a személyleírás és a fák tövében előveszi is stimmel...



Ő az: [link]


Nem értem, hogy miért van szabadlábon, ha még ebből sem tanult és járhat Hévízre. Ahhol ahhoz képest, hogy mennyi a turista, rendőrt még véletlenül se látsz...



2018. nov. 2. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne telefont kapj elő hanem viperát meg paprikasprayt .
2018. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél gáz/paprikasprayt és legközelebb kínáld meg vele. A kis kukacra fújhatsz :)
2018. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen beszerzek egyet...


De ez akkor is vicc, hogy ilyet nem zárnak be, hanem szabadon mászkálhat...

2018. nov. 2. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
fényképezd le és rakd fel fb-re
2018. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom de engem annyira untat már a kérdésed, hogy az valami siralmas.

Már mikor legelőször is kiírtad fárasztó volt, te komolyan azóta is ezen kattogsz?


Egy csávó meglóbálja a pöcörőjét nyílvánosan?

Gáz persze, de ezen mit kell így kiborulni?

Ez legyen életed legnagyobb problémája...

2018. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
36%

Akkor baj van a szöveg értelmezéseddel, mert mint mondtam, újra láttam a városban.


Másrészt bűntett, amiért többször elítélték, valószínű ha bejelentem, mint visszaeső, megy a böribe...

2018. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Vagy csak nem csinálok bolhából elefántot, pont senkit nem érdekel rajtad kívül.
2019. jan. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
81%

Az miért bolhából elfántott, ha követ valaki, veri rád nyilvánosan a farkát és mutogatja magát?? Meg még ki tudja mit tenni, ha egyedül lennél, ráadásul visszaeső...


Idióta

2019. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!