Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hiszi azt a szomszéd...

Miért hiszi azt a szomszéd anyuka, hogy mindenki a kisbabája körül forog?

Figyelt kérdés

Ha a bébi alszik ott, akkor kussban kell lenni. Felettük lakunk, 7 és 4 éves gyerekeim vannak. Múltkor is mikor játszottak, tök normál hangerővel futott fel, hogy alszik a babája és hallja a lépteket, futást. Volt hogy a folyosón ordított rá a gyerekeimre, hogy minek beszélnek. Én már közöltem vele, hogy az én fiaimmal nem fog senki így beszélni, nem fog mindenki hozzájuk alkalmazkodni.

Mellesleg az én gyerekeim mikor babák voltak, simán elaludtak mosogép mellett is. A gyerek sincs cukorból szerintem.

Igazam volt?


2018. nov. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igazad. Aki tarsashazba lakik az tudja hogy mire szamithat (zajos szomszedok). Menjen videkre csaladi hazba ha nem jo ott neki.
2018. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Sok anya azt hiszi hogy az o gyereke korul forog a nap is. Nincs mit kezdeni veluk.

A gyerekeket szoktatni kell a hetkoznapi zajokhoz, csak sajat magaddal cseszel ki ha azt hiszed hogy siri csend kell a gyerekneveleshez.

Az en lanyom lagziban is elaludt a hangszorok kozeleben, unokatesomnak meg utolag remalom volt a labujjhegyen kozlekedos neveles.

2018. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Éjszaka nem zajonghattok. Nappal senki nem mondhatja, hogy nem beszélhetnek, járkálhatnak a gyerekeid. Honnan találnátok ki egyébként, hogy éppen mikor alszik a baba?
2018. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem zajongunk soha. Nappal se, csak ennyi idős gyerekek bírnak elevenek lenni. Ahogy azt én elfogadom, hogy az ő babája sír éjjel, amire 1-2x mi is felébredtünk, de tudom hogy annyi idősnél meg ez a normális, nem szólók neki miatta.
2018. nov. 2. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Pedig szólhatnál, hátha észbe kap.
2018. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, ne fogadd meg az 5.# javaslatát! Akkor ugyanolyan lennél, mint a szomszédod.
2018. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad volt. Társas ház, számítson egy lakó arra, hogy zaj van.

Mellesleg ha állandóan csend van a gyerek körül, másban is ki lesz ennyire nyalva a sge. És különben se egészséges a dolog, mert szokjon hozzá, hogy attól még a családnak muszáj mozgolódnia, hogy ő alszik.

2018. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röhögve kérdezd meg tőle: első gyerek, ugye?
2018. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!