Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmebeteg az alsò szomszéd...

Elmebeteg az alsò szomszéd szerintetek feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Màsfél éve zaklat, feljàrkàl, hogy mi zörgünk. Telefonon hívogatja a tulajt akitől a lakàst béreljük. Nem tudunk normàlisan takarítani, a porszívòzàsròl rég lemondtunk. Ha lépek egyet màr jelez a radiàtor csöveken,hogy kussoljunk. Egyszer megfenyegetett,hogy a 150 kg unokaöccse fog feljönni és megagyalni(én làny vagyok) A tesòm alig van itthon max amit alszik pàr òràt. A pàrom meg velem együtt àllandò ejszakai müszakban dolgozik. Gyakori, hogy inkabb szabadnapunkon sem vagyunk inkàbb itthon :| szòval a szomszéd szerint 0-24ben zörgünk, de semmit nem csinàlunk. Az előbb is feljött amikor aludtunk és pàrom most mondta el. Nincs tv, nem hallgatunk zenét. A felettünk lakò mindig ordítatja, de az alsò szomszéd nem hiszi el. :( Meg az is volt, hogy mi fúrunk minden nap. Soha nem kellett semmit fúrni. Meg elvileg minden nap tologatjuk a bútorokat. Egyszerűen olyan faszsàgokat mond és akar rànk fogni, hogy egy idegroncs vagyok.

2018. okt. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Koltozzetek.
2018. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Hát én kajak elkezdenék nappal fúrni-faragni, bútort tologatni. Rohadtul nincs nappal semmi köze hozzá. Aztán ha valamit csinál akkor kell ráhívni a rendőrt, vagy megvárni hogy szétmegy idegileg.
2018. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg neki, hogy nem biztos, hogy téged hall, panelban igen hülye irányokban tudnak terjedni a hangok.
2018. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hét és költözünk. Csak mivel most ismét sűrűbben zaklat, szeretném tudni, hogy feljelenthetem e?! Foglalkoznak e majd az üggyel vagy majd minden sz*ik bele és ez az ember minden ideköltözőből egy idegroncsot csinàl. Olyan szinten, hogy amikor anyuékhoz haza megyek vagy bàrki màshoz nem merek normàlisan lépni este, mert berögzült ez a "Hang nélkül" élés. A wc-t nem merem este lehúzni..
2018. okt. 20. 12:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Màr sokszor mondtuk neki,hogy nem minket hall és én sem tudom beazonosítani hogy honnan jön a zörgés, de szerinte csak mi lehetünk.
2018. okt. 20. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora csicskák vagytok én ha nem is adtam volna két pofont azonnal az öregnek, biztos hogy nappal fúrnám a padlót órákon keresztül.
2018. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőrséget. Mikor őrjöng, telefonnal a kezedben nyiss ajtót, hogy a yard hallja. Lányom így tudta megszüntetni a hasonló bunkót.
2018. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!