Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne csinalni azzal a...

Mit lehetne csinalni azzal a szomszeddal aki folyton ledobalja hozzank a szemetet?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Első körben megmondanám neki hogy álljon le. Ha nem változna, nyilván összegyűjteném és odatenném az ajtaja elé.
2018. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mint az első.
2018. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

1 megmondani neki, hogy vagy összeszedi vagy felnyalatom vele

2 birtokvédelmi eljárást indítani

2018. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom bizonyitani hogy ő.tarsashazrol van szo es fogja es ledobja s ugye legtobbszor nalunk landol.a lakas elott. Azelott meg mikor jott le a lepcson lepcsoforulokban hagyta ezt lattam konkretan.
2018. nov. 4. 12:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikor szamonkertem jol osszevesztunk azt mondta a kukatarolo mocskos azert nem viszi oda na meg messze van majd ha a haz aljaban lesz es tiszta akkor es rohogott egy masik szomszed a racsaba bedobalta vissza a szemetet o meg ahogy kijott csak a racsbol kipockolte es a kiborult szemet ott volt az emeletukon napokig. Vegul a szomszedja szedte ossze.
2018. nov. 4. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Kamera ;)
2018. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En elso korben a tarkojanal fogva megprobalnam a racs reseit megvizsgalni, h latja-e rendesen. Aztan pedig ha nem latja, akkor a tobbi reszevel folytatnam.
2018. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
62%
Sem az, hogy mocskos, sem az, hogy messze van, nem kifogás. A szemetet akkor is oda kell vinni. (Ezen az alapon nyugodtan megcsapkodhatnád és azt mondhatnád, hogy te mást akartál megverni, csak az illető messze volt és mocskos is volt).
2018. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gustty válasza:
2018 augusztusában kijött a magánélet védelmi törvény.keresd meg, majd a jegyzővel szólíttasd fel a cselekmény abbahagyására. Azért van az SZMSZ. hogy azt betartsa.Vagy keresni kell kutyagumit azt rákenni az ajtajára.Jó vastagon, hogy érezze a súlyát a cselekményeinek.
2018. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kanderanszky György ***** válasza:
83%

Vannak ötleteim...

- Fognék a WC-ből egy vödörnyi tartalmat és az ajtajára önteném.

- Kétkomponensű epoxi ragasztó a kulcslukba hetente, míg meg nem juhászul.

- Korom a poszívó csőbe és a fújó lukba acső. Utána céloz és bekapcsol. Főleg akkor, mikor épp szellőztet...

- Fekete gépzsírral megken a kilincse éjjel..

- Festékmaró a járművére.

- Horgászboltban vett fél kiló csontkukac az ajtaja elé szórva.

- Hangfal irányít a plafonra és 200W teljesítménnyel zenehallgatás, míg oda vagyok.

- Minden erkélyemen talált szemét esetén egy-egy nyers tojás felhajítása az övére. Ha a tojást szeggel fifúrod, majd így szabad levegőn 2 hétig előzápítod, akkor záptojást is adhatsz neki..

- Gumi slaggal gangosan felmosol nála. Szép, mikor rohadni kezd az erkély ajtaja/ablaka, vagy befolyika lakásba és ronggyá ázik a padlószőnyeg...


Természetesen ezt se látná senki, így bizonyítani se lehet. Ellenben reklamáció esetén utalnék rá, hogy bár konkrétan nem tudom ki tehette, de arra tippelek valaki olyan, akinek hasonló módon megkeseríti az életét. Változtasson - és a dolgok is változni fognak...

2018. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!