Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sopronban IV. László Király...

Sopronban IV. László Király utca milyen krönyék?

Figyelt kérdés
Egy lakást néztem ott ki, szigetelt, felújított, képek alapján szép környék, de élhető környék? Tetszik Sopron nagyon, igaz ingatlan árban kicsit húzós.
2018. nov. 13. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy kellemes környék, minden elérhető közelségben van, bár hétvégenként zajos lehet, sok a fiatal. Onnan nem messze laktam, szerettem nagyon :)
2018. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, ezt örömmel hallom. A zajt szerencsére könnyen viselem, én is eljárok szórakozni hétvégente. Köszi a választ! :)
2018. nov. 13. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudod, ugye, hogy ott panelházak vannak? Ettől eltekintve jó környék. Sopronban minden környék jó, ami a régi városhoz tartozik. A bevándorlók lakóparkjai már annyira nem jók, de azok a város szélén vannak.
2018. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az is panel, amit kinéztem, de ez engem egyáltalán nem zavar, mert szigetelt a tömb. :D
2018. nov. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!