Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az angolok látják egy magyaron...

Az angolok látják egy magyaron, hogy nem angol (mármint míg meg nem szólal)?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a homlokára van festve a pirosfehérzöld, simán.

Különben nem hinném.

2018. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
nem. rajtam még sose látták. néha akkor se ha beszélek. de mégis, ráadásul még az előtt.. miből látnák??? 🤷🏻‍♀️ a magyaroknak nincs olyan tipikus arcberendezése mint mondjuk a szláv népeknek vagy néhány románnak. tök ugyanolyanok mint az itteniek.
2018. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Csak mert olvastam egy angol író könyvében, hogy a metrón utazva büszke rá, hogy része lehet ennek a sokszínűségnek: angolok, lengyelek, kínaiak, bangladesiek, pakisztániak, oroszok, németek...

Ezeket sorolta fel, és akkor jutott eszembe, hogy a lengyelekről meg a németekről honnan tudja, hogy nem angolok.

2018. nov. 23. 00:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy szoktam menno az utcán néha játszok a fejembe, hogy találgatom ki az arcok alapján, hogy honnan jöhet.

Sokszor metró, buszon ülve hallom, hogy magyarok egymással dumálnak vagy telefonálnak, és meglepődök, hogy ez magyar??? Tök nem gondoltam volna az arca alapján.

Lengyeleket viszont 10-ből 10-et kiszúrom, olyan tipikus lengyel feje van mindegyiknek :D

Angolok ilyeneken nem kattognak amúgy, nekik kelet európai vagy, aztán kész. Lengyel, Román, Magyar, Litván ugyanaz.

Főnököm konkrétan meglepődött, hogy nem beszélem a románt, hiszen ugyanott van...

2018. nov. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg, a szláv arcberendezés az milyen? Anjyiszor hallottam már, de nem tudom, van valami tipikus vonás?
2018. nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, hogy az egyik ismerősöm ránézésre megmondja ha valaki román. Én nem veszek észre ilyesmit. Gyerekkoromban két cigány barátom is volt, hát nekem az sem tűnt fel. Akkor derült ki számomra, mikor egy másik ismerősömmel megbeszéltük hogy jön velünk valahova, és így 40 percig össze voltunk zárva, róla meg az nem derült ki számomra előtte, hogy skinhead. Jó hát nagyon rövid haja volt meg Magozott Cseresznyét hallgatott... Valahogy sohasem a lényegre koncentrálok azt hiszem.
2018. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
5-ös, a szlávra azt mondják, szépek a vonásai, vagyis jó az arcállása, szépen lehet sminkelni (szeretik a divatszakmában az arcuk miatt őket).
2018. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lengyelek kb hosszúkás fej, nagy orr, vékony magas testalkat, sokszor szőke haj, nemtudom leirni, ha látsz 50-100 lengyelt, onnantól már felismered akkor is, ha nem "tipikus " lengyel tulajdonsagai vannak.

Podolski , vagy Kubica akik most így hirtelen eszembe jutottak.

2018. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#5: Ilyen.

[link]

2018. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es! Köszi:)

(5-ös vagyok).

Tényleg, szélesebb az arcuk fönt, lefelé keskenyedik. (Nőben tuti jobban lehet sminkelni, mint egy keskeny arcút.)

2018. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!