Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket nem zavar, hogy ha...

Titeket nem zavar, hogy ha futtok akkor kocsiból vagy valahonnan néznek titeket?

Figyelt kérdés

Nálunk van egy földes bicikli út, de pont a főút mellett, ma annyi autó elment mellettem, hogy egyszerűen zavart...


Visszafele az erdőben futottam vissza, de akkor meg a szennyvizesek röhögtek ki...


Ma amúgy is szerintem bolondnak néznek, hogy ilyen hidegben futottam, úgyhogy inkább edzőterembe teszem át ezt a történet, ez a 6 fok nekem már túl hideg volt.


Egyszerűen nem tudom túltenni magamat, hogy néztek.


2018. dec. 6. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha en megyek autoval es futot latok nem szoktam foglalkozni vele inkabb az utat nezem.
2018. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Remelem ez lesz a legnagyobb problemad. Torodj magaddal es ne veluk, ok meg magukkal es ne veled
2018. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez falu, itt minden ilyen szenzáció
2018. dec. 6. 16:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk, az zavar, hogy néznek, vagy az, hogy "kiröhögnek" meg "bolondnak néznek"?


Szerintem az emberek sokkal többet foglalkoznak magukkal (és ezáltal azzal, mások mit gondolhatnak róluk) mint másokkal. Szóval, ha zavar hogy közönséged van, nyugodtan maradj a teremben, egyébként meg a te futásod rólad szól, nem random ismeretlen emberekről, akik látják 10 másodpercig, hogy valaki épp fut. :D


Amúgy én még fel is nézek arra, aki időt és energiát nem sajnálva rendszeresen elmegy mozogni. Hát még ha ilyen hidegben...

2018. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Át érzem a helyzeted, velem is ugyanez van, ha görkorcsolyázni mentem régebben, még rám is dudáltak a férfiak (fiatal, vékony lány vagyok).

Nem tudom, hogy Te fiú vagy lány vagyok, de akkor is zavaró. Ha autóként megpillantok egy futót, mondom magamban egészségére neki. És nem nézem meg, hisz a másodperc tört része alatt baj történhet.

Úgyhogy, tudom milyen, hiába mondják, ne foglalkozz vele, azért mégis ott piszkálodik bennünk az érzés.

2018. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szlory ***** válasza:

Azt hiszem, maximálisan át tudom élni az általad leírtakat. De próbáld magad túltenni rajta. Falun szerintem annyival több a fizikai munka, hogy viccesebb látni, hogy valaki "pluszban fizikázik" a futással. Nemhogy megnéznéd az Izaurát mint minden rendes polgár! :D (Hozzáteszem, nem lenézés, pontosan tudom, milyen fáradtnak lenni, a futkosás és edzőterem sem mindenkinek férhet az életébe - de attól nem röhögünk a másikon!)


Most azt képzeld el, hogy pic kisvárosban (jó - nem falu 10e felett valamivel) hogy megnézték a régi rutin művemet, ahol először a gát tetején futkorásztam 12km-t, utána ugrás és úszva élővízben 5km, majd hazafut, átöltöz, bringával edzőterem és onnan 1 órával később, déli harangszóra ki. :D

2018. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

fiatal, vékony lány vagyok


Igen, ez a baj, amit azok a szenyvízes fazonok csináltak...


A másik a kirögnek és bolondnak néznek dolog, hogy ebben a hidegben fut. Tegnapég 15 fok is volt, ma meg ki akartam próbálni hidegben is, nem kellett volna...

2018. dec. 6. 16:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Leginkább mindenki magával foglalkozik, 1-2 perc után el felejt, szerintem jobb a szabadban futni, edzo teremben nem annyira jó, sok futó nem tudja hogy az egyenetlen talajon jò futni, aki betonon fut vagy például futó padon az csak kárt tesz, nézz utána, ne foglalkozz másokkal, semmi értelme ilyenen gondolkodni.
2018. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Engem speciel az sem érdekel ha 10.000.000-an röhögnek rajtam a hátam mögött még a gatyám is letolom. ;)
2018. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar hogyha bámulnak futás közben, de én sem értem hogy miért csinálják az emberek, mert sokan bámulnak. Egyszer egy vén trotty mellett megálltam és megkérdeztem miért bámul, csak motyogott valamit és odébb ment.


28F

2018. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!