Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is zavar (na) az...

Titeket is zavar (na) az ilyen szintű járkálás?

Figyelt kérdés

Egyetemi kollégiumban lakom, az 500-as blokkban. Itt 3 szoba van, a b és c. Ami azt jelenti, hogy 3 kisebb szoba ad ki egy "nagyobbat". 9-en vagyunk tehát, mert 1 szobában 3 ágy van. És rajtam kívül mindenki beleegyezett, hogy a szobák és ágyak közösek. Tehát bárki bármikor bemehet a másik szobájába, bármikor zavarhatja a másikat, bármikor és bármit hülyülhetünk egymással, bárki belefekhet más ágyába, azt tehetnek amit akarnak. Valamiért ez a többieket nem zavarja, de engem nagyon irritál, hogy átlagosan 1 órában ötször benyitnak hozzánk csak úgy, hülyülnek, bögdösnek, bejönnek böfögni, fingani, nem hagynak élni. Tehát ha reggel 6-tól 8-ig és délután 4-től éjfélig számolunk, az elég sok... Reggel 6-kor már telefonnal szoktak benyitni, amin bömböltetik a zenét, hogy keljünk fel... Este 11-kor is simán benyitnak csak benézni és mindenféle "meleges" kiáltásokat tesznek vagy elkezdenek megsimogatni, aztán kimennek, majd valaki más jön be, ő is csak úgy járkál, kimegy, és így megy ez. Nap végére már agyvérzést kapok tőlük.

Semmi pihenő időnk nincs a 2 szobatársammal. Őket nem zavarja, nekik ez vicces, de engem lehoz az életről.

Csak én reagálom túl a dolgokat vagy ez tényleg kibírhatatlan? Ti nektek ez hogy esne?

19/f, többiek 21-22.



2018. dec. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jöttem el egy munkásszállóról egy éjszaka után.

Nem bírnék így élni, max ha nonstop be lennék valamizve, de még akkor is igénylem az egyedüllétet, mert introvertált vagyok. Próbáltam nem tudomásul venni, de ez van.

2018. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hanyagoljam a kollégiumot?
2018. dec. 3. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hanyagolnám a kollégiumot, ha van más lehetőséged is.
2018. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én sem bírnám ki.Vagy hanyagold a kollégiumot és próbálj szobát bérelni, vagy nézz körül a kollégiumban, hátha vannak még, akiket zavar a mászkálás, és egy közös blokkba / szobába költözhetnétek.
2018. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"átlagosan 1 órában ötször benyitnak hozzánk csak úgy, hülyülnek, bögdösnek, bejönnek böfögni, fingani, nem hagynak élni. Tehát ha reggel 6-tól 8-ig és délután 4-től éjfélig számolunk, az elég sok... Reggel 6-kor már telefonnal szoktak benyitni, amin bömböltetik a zenét, hogy keljünk fel... Este 11-kor is simán benyitnak csak benézni és mindenféle "meleges" kiáltásokat tesznek vagy elkezdenek megsimogatni, aztán kimennek, majd valaki más jön be, ő is csak úgy járkál, kimegy, és így megy ez."


E! eee...hát ne haragudj, de ez így leírva inkább tűnik egy majomketrecnek, mint kollégiumnak. xD

2018. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az én lakótársaim lettek volna, már tuti nem élnének xD
2018. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a szobatársakkal,hogy legyen olyan nyugalmi idő,amikor bezárjátok az ajtót,mert ez így káosz.
2018. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!