Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarként adhatok be bármilye...

Magyarként adhatok be bármilyen országban menekült kérelmet?

Figyelt kérdés

Mind verbálisan, mind szóban aláznak, nem mehetek egyedül orvoshoz, semmit nem csinálhatok, időre haza kell érnem...


Rengetegszer megfenyegettek, hogy megölnek.


2019. jan. 7. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2019. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. De nem fogsz kapni.
2019. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a politikai nézeteid, vallásod, szexuális irányultságod miatt annyira üldöznek, hogy sehol nem lenne nyugtod (tehát nem oldaná meg a problémát az, ha Miskolcról Szekszárdra költözöl, mert ott is üldözött lennél), vagy, ha az kényszerítő erők (rendőrség, katonaság, TEK, Kubatov kopaszai) igazságtalanul vadásznak rád, akkor megkapod.

Van valami mentális problémád, ami miatt gyámság alá vetettek ("nem mehetek egyedül orvoshoz, időre haza kell érnem" - ha csak nem vagy kiskorú, vagy cselekvőképtelenné nyilvánítva, akkor ez személyi szabadság korlátozása)? Vagy ujjat húztál a Helyi Raj Csávóval, és most el akarja vágni a torkod?

Ha 18 alatt vagy, és a családod bánt, akkor nem kell elhagynod az országot, vannak rá más megoldások is.

2019. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA háború lenne itt, vagy totalitárius diktatúra, akkor simán megkapnád, de Magyarország eddig még demokratikus jogállamnak számít, ezért nem kapod meg.
2019. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3!


Igen, apámék megtalálnának...


Nem, nem vagyok gyámság alatt, szimplán összevernek, ha valami nem úgy van, mint ők óhajtják, én nem számítok emberi lénynek, mert lány vagyok.

2019. jan. 8. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!