Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Johnny walker kérdése:

Hogyan tudom elérni, hogy a postás az én postaládámba dobja a levelet? Már többször is panaszt tettem a postán, de semmi.

Figyelt kérdés
Tóth Zoltán vagyok, és a házunkban több Tóth van. Soha nem az én postaládámba dobja a leveleket, csekkeket. Már többször panaszt tettem a postán, de semmi változás. Hova tudnék még feljebb menni, vagy hogy tudnám elérni, hogy a postaládámba dobják a levelet?

2019. jan. 16. 06:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Ki van irva a teljes neved, vagy csak annyi, hogy Toth?
2019. jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ird a postaladara a teljes neved es hogy melyik lakasban laksz, ezek a leveleken is fel vannak tuntetve hatha nem olyan bamba hogy ezek utan is mashova dobja, vagy ird ra a postaladara hogy ne mashova dobja be. Viccen kivul mondom, mert nem ertenek belole nalunk az egyik szomszed igy jart el.
2019. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Postás vagyok, igaz nem Magyarorszagon. Mi nem nézzük a nevet, csak a címet. Ha rosszul van kiírva nálad a postaládán a név vagy a cím, nem a postást kell érte hibaztatni
2019. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ki van írva a teljes nevem. Annyi, hogy nekem nem a közös részen van, hanem a földszinten, az udvaron a postaládám. 4en vagyunk földszintes lakók, nekik bedobja. A lépcsőházi postaládára már ráírtam, hogy nem az enyém. Ezeket már 4x írtam le a postán a panaszkezelési osztályán.
2019. jan. 16. 07:27
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Postással tudsz személyesen találkozni? Ha nem, valamelyik szomszédot kérd meg, hogy szóljon neki, magyarázza el...
2019. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezeket mar megcsinaltad es panaszt is tettel de eredmenytelenul akkor szimplan a postasotok egy nyomorek. Beszelj vele szemelyesen ha tudsz
2019. jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szomszéddal beszéltem, ő is mondta neki, én még személyesen nem találkoztam vele. Elég idegesítő, ha nem kapok meg egy csekket, amit határidőre kéne befizetnem.
2019. jan. 16. 07:38
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
A postaládára név mellett ki kell írni az emelet/ajtót is.
2019. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Már ne is haragudj, de mi az, hogy a te potaládád nem ott van, ahol mindenkié, hanem az udvaron? Akkor ne csodálkozz, ha a postás nem kezd kutatásba, hogy esetleg valahol van-e eldugva még egy-két postaláda!

Szereld oda a te postaládádat is a többi mellé és akkor megszünik a probléma!

2019. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az enyémre rá van írva a fszt., most ráírtam a lépcsőházira, hogy nem fszt 2. Hátha észreveszi
2019. jan. 16. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!