Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Johnny walker kérdése:

Hogyan tudom elérni, hogy a postás az én postaládámba dobja a levelet? Már többször is panaszt tettem a postán, de semmi.

Figyelt kérdés
Tóth Zoltán vagyok, és a házunkban több Tóth van. Soha nem az én postaládámba dobja a leveleket, csekkeket. Már többször panaszt tettem a postán, de semmi változás. Hova tudnék még feljebb menni, vagy hogy tudnám elérni, hogy a postaládámba dobják a levelet?

2019. jan. 16. 06:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A többi fszti lakóéba be tudja dobni? Már bocsánat
2019. jan. 16. 07:45
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Ne különcködjél, tegyed oda a ládádat ahol a másik 20 lakóé van. Majd biztos keresgéli melyik sarokba dugtad el a sajtod, nem?
2019. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%

A postás csak a közös helyen kitett postaládákkal kell, hogy foglalkozzon, a különbözö helyre eldugottakkal nem.

Tedd a tiédet is a többihez, és nincs több gond.

Eleve nem értem, minek kell neked eldugni a postaládádat, miért nem ott van, ahol a többi!

Ha nem teszed oda, akkor semmi jogod reklamálni, csak te vagy a hibás!

2019. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A másik 3 fszti- lakó akkor miért különcködik?
2019. jan. 16. 07:57
 15/24 anonim ***** válasza:
5%

Miért különcködnének? Az ö postaládájuk ott vagy egy helyen a többivel!

Ha MINDENKIÉ máshol van, mint a TIÉD, akkor NEM ÖK a különcök!

2019. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Előbb írtam, hogy a földszinti lakóknak a fszten van a postaládájuk. Akiknek kint van a lépcsőházban a postaládájuk azok emeleti lakók.
2019. jan. 16. 08:09
 17/24 A kérdező kommentje:
a 4. hsz-ban
2019. jan. 16. 08:10
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor mire elér a tiedhez, már bedobta a másikba. Így ha megoldani szeretnéd a problémát, akkor vagy szereld át a postaládád, vagy beszéld meg minden földszinti lakóval, hogy egységesen tegyéket át, vagy kérd meg a másik Tóthot, hogy dobja be a tiedbe, ha eltéved, vagy hogy ráírhasd az övére, hogy "Tóth xy fszt. 2 az udvaron".

Az, ha a postának írsz, vagy még feljebb mész semmilyen gyakorlati problémát nem fog megoldani.

2019. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak csekkeket kapsz postán térj át online fizetésre, már minden szolgáltatónál elérhető.
2019. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
4%

Van még ember ami sárga csekkel áll sorban a postán? OMG...


Egyébként, ahogy előttem leírták, mire a tiédhez ér, már bedobta egy másikba. Ez a probléma kulcsa, rossz a ház elrendezése, a lépcsőház stbstb. Ezt orvosold és kész is

2019. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!