Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban többször szerkesz...

Photoshopban többször szerkesztett és mentett képnél hogyan lehet elérni a szerkesztési előzményeket a képnél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 17:32
 1/3 tabaki ***** válasza:
Ne legyen igazam, de szerintem nem menti, tehát sehogy.
2015. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm!

Amúgy a privát üzeneteimmel bosszantalak ,hogy ignorálod őket?

2015. júl. 7. 09:34
 3/3 anonim válasza:
A Window menüben keresd meg a History palettát, és akkor vissza tudsz ugrani bizonyos számú lépést. Viszont ha elmentettél egy képet psd formátumban, és be is zártad, utána hiába nyitod meg újra, mert már nem tudsz visszalépni semmit. Szerintem ajánlatos az adott dolgot, amit szerkeszteni szeretnél lemásolni akár a gépeden, akár a Photoshopban a Layer palettán, mert így meglesz az eredeti, szóval ha valamit elrontasz vagy meggondolod magad, még mindig újra tudod kezdeni. Sőt, szerkesztés közben is megteheted ezt, így nem is kell a legelejétől kezdened a munkát.
2015. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!