Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VV _VILLA_? Avagy ti mennyi...

VV _VILLA_? Avagy ti mennyi pénzért volnátok hajlandók tömegszállásra költözni?

Figyelt kérdés
Nekem van saját szobám és saját fürdőszobám. Csak a vak nem látja, hogy aki hajlandó egy 15 idegen emberrel közös hálószobát és WC-t bevállalni, azt a hajléktalanság széléről vagy súlyos lakhatási válságból menekítették ki. Ti mennyiért lennétek hajlandók ilyen alacsony színvonalú tömegszállásra költözni? És mennyi ideig lennétek képesek elviselni? Nektek nem böki a csőrötöket, hogy egy szerkesztőgárda nem átallja villának nevezni ezt a putrit? Nekem a villa 200 nm/fő-nél, márvány lépcsőnél, 100 éves intarziás parkettánál, domborművel díszített 100 éves épületnél és 6 méteres belmagasságnál kezdődik.

2019. febr. 2. 23:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

""kik lennének hajlandók ilyen rossz körülményeket bevállalni, mint abban az állítólagos luxusvillában vannak". Egy percig sem tagadtam, hogy abba a műsorba exhibicionista, két fillért nem érő emberek jelentkeztek."


Én nem a szereplőkről beszéltem, hanem hogy az itteni fórumozók közül kik lennének, arra voltam kiváncsi.

Többen írtak is választ, értették, miről van szó. :)

És én is értem őket.:)

2019. febr. 10. 14:04
 22/24 A kérdező kommentje:
18: Na, itt van az ominózus hálószoba... 7:00-nél: https://www.youtube.com/watch?v=XOulk_nOcQg
2019. febr. 10. 14:13
 23/24 anonim ***** válasza:
Én sem költöznék be, mert nekem is mindig volt saját szobám. Ott a körülmények is hányingerek, nem bírnék olyan oncsmány környezetben létezni. Milyen szag lehet a konyhában..
2019. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

18. vagyok. Igazad van ilyen szempontból nem válaszoltam. Ha hozzám csapsz 1 milliárdot én már holnap be is költözöm. Egyébként engem jobban zavarna az, hogy kamerák vesznek minthogy 14 emberrel kellene közös helyiségben aludnom. Ilyen szempontból a 21. kommentedik meg csak 1 darab érdemi választ kaptál.


Az első válaszomat arra a kommentedre írtam, amikor megkérdezted a 2. válaszadótól, hogy miért fizet hasonlóért. Én erre írtam elsőnek választ, hogy bizony van olyan akinek ilyen körülményekért még fizetni is kell. Megnéztem amit belinkeltél, na mi 5-en éltünk egy harmad ekkora szobában.


Ne haragudj de mit értesz te középosztálynak ma Magyarországon? Mert valamelyikünk nagyon el van tévedve ebben az élet nevű dologban.

2019. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!