Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem akarok az elmaradott...

Nem akarok az elmaradott falun élni, egyszerűen vicc, milyen emberek vannak itt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pletyka a rosszindulat, meg annyira buták az emberek, hogy vicc... Lehetőség nulla.
2019. febr. 5. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el
2019. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak a tanulás, a költözés lehet a megoldás. Vagy az, hogy ignorálja az ember őket, és kevés emberrel tartja csak a kapcsolatot.
2019. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Èn is hasonlò helyzetben vagyok.

Mèg a biblia is ìrja,hogy városban a bölcsessèg.

De rájöttem,nem tehetnek ròla,hogy,ilyen szűk látòkörüek,hiszen nincs honnan tanuljanak.

Nem sok mindent tapasztalnak az èletben.

Nemrèg èlek vidèken,de azòta èn is elbutultam.

2019. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egymást figyelik, utánozzák,egymástòl tanulnak...ugy,hogy egyik butabb,mint a masik.

Tisztelet a kivètelnek.

2019. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

"meg annyira buták az emberek"


Hidd el, a városban kétszer ennyi buta ember lesz.

2019. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is utàlok faluban lakni nagyon. Szóval megértelek. Csak egy megoldàs van el kell költözni vàrosba amint tudsz.
2019. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is a tanulásban láttam a kiútat, de a szüleim nem értették meg, ezért itt ragadtam... Mert "olcsóbb".


Olyan szinten megy a pletyka, az áskálódás, amit egyik hülye hall a másiktól. Meg mi köze van hozzám már az általános iskolás tanáraimnak. Miért nem számolok be nekik, és nem ledvesen érdeklődnek.


Olyan szinten ki tudják csinálni az embert, hiába neked van igazad. Hogy itt olyan dolgokat megúsznak, amivel máshol börtönben lenne a helyük...


Engem olyan szinten kipéciztek maguknak, hogy az utcán nem merek végigsetálni... Nem ártottan senkinek, tényleg senkinek... Valaki abban leli az örömét, hogy rászáll egy fiatalra, mikor semmit nem tett ellene...


Egyébként nem sértésből írom, itt nálunk nagyon szűklátókörűek, buták az emberek, de olyan szinten... Tisztelet a kivételnek, nincs sok. Főleg a 40 évesek, a fejemet fogom...

2019. febr. 5. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr felnött vagy akkor ne hallgas a szuleidre. Ideje lesz elszakadnod toluk es elkoltozni. Szerintem.
2019. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!