Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez most komolyan gondolta az...

Ez most komolyan gondolta az illető, vagy csak valami vicc? :D

Figyelt kérdés

[link]


Ez tényleg hihetetlen, hogy egyes lakók mit képzelnek. Komolyan azt várják, hogy hozzájuk alkalmazkodjon az egész világ? Jóhogy nem azt mondja, hogy ne sz*rjon otthon, mert büdös lesz tőle az udvar. :D


Arra nem is gondolnak, hogy éjjelig dolgozik és csak ekkor van ideje főzni? :D


Nem gondoltam volna, hogy odáig jutunk, hogy már főzni sem lehet nyugodtan otthon :D


2018. okt. 12. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Uhh, remélem ezt nem én kaptam, holnap reggel csekkolom is a faliújságot.


Ha én kaptam, akkor viszont közlöm, hogy én meg attól nem tudok aludni, hogy valaki hajnali 2-ig hangosan tv-t néz állandóan.

2018. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem lakom panelban, de aludtam már ott. Igenis idegesítőek a szagok és a hangok. Természetesen, aki nem tud máskor megfőzni, csak éjjel, az főzzön akkor. De ha van lehetősége rá inkább máskor.
2018. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazuk van, hogy a szagok zavaróak, de a főzés ezzel jár.
2018. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát én megértem. Nem szívesen aludnék a pörköltszagban.

Az egy lakóközösség, nyilván alkalmazkodsz. Nyilván több emberről volt szó, akiknek ez nem jött be. Alap, hogy éjjel utthon se főzök, mert egyrészt nagy zajjal jár, másrészt ne szagolgassák.

Inkább megfordítanám a kérdést: mit gondol az az alak, (nyilván te) hogy a többi ember az ő hóbortjaihoz igazodik? Ismétlem, közösség, nem egy embet jóléte a cél, hanem a többieké. Ha a többeknrk nem tetszik valami, akkor az az egy ember igazodjon ehhez. Ennyi.

2018. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg lehet máshogy oldani. Hétvégén főzöl többmindent. Vagy akkor elmész egy kifőzdébe. Stb. Tényleg nevetséges a kérdés. Érthető, hogy akkor van időd, de ez nem rólad szól.
2018. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

"Komolyan azt várják, hogy hozzájuk alkalmazkodjon az egész világ?"

Azért ha végiggondolod a helyzetet, itt pont te vagy az aki azt várja hogy mindenki más hozzád alkalmazkodjon.

2018. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 October15 ***** válasza:
86%

2.: Mégis milyen panelban aludtál te? XD Ha mind 2 ajtó zárva van akkor a szomszéd szobába nem hallatszik át az ha zenét hallgatok. :D Azt sem tapasztaltam még 26 év alatt, hogy olajszag lenne az egész házban a főzéstől.. pláne nem másnál. XD


Kérdező: Ha mondjuk nem rohadna az épület minden négyzetcentije akkor nem lenne ilyen probléma. :D Inkább amiatt sipákoljon az az agyhalott aki ezt kirakta, hogy fizesse be mindenki a közös költséget aztán lehet felújítani a kecót mielőtt össze dől csak azért mert valaki elfúj egy gyertyát.. XD

2018. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg ilyen rossz a helyzet akkor próbálj meg tekintettel lenni másokra.
2018. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

" Nyilván több emberről volt szó, akiknek ez nem jött be. " Hajah ezt nem eszik ilyen forrón. Attól,hogy ezt írta a lap aljára,még nem biztos hogy igaz. Hány olyan kiírás van, hogy a lakók nevében panaszkodik egy olyan problémáról valai, ami rajta kívül senkit se zavar.


"Alap, hogy éjjel utthon se főzök, mert egyrészt nagy zajjal jár, másrészt ne szagolgassák." De ha úgy dolgozol, hogy csak ekkor van lehetőséged?!? Ezt miért oly nehéz megérteni?


"Inkább megfordítanám a kérdést: mit gondol az az alak, (nyilván te) hogy a többi ember az ő hóbortjaihoz igazodik?"


Ha te hóbortnak nevezed azt, hogyha valaki ételt készít magának, hogy rendesen tudjon, tisztességesen enni és ne gyorséttermi vackokat zabáljon, akkor veled van a baj szerintem. Ha pedig egy közösség azt várja el, hogy valaki azért mellőzze a főzést, mert a többséget zavarja a velejáró következmény, mint például szagok, akkor méginkább csalódott vagyok.

2018. okt. 12. 23:18
 10/18 A kérdező kommentje:

"Azért ha végiggondolod a helyzetet, itt pont te vagy az aki azt várja hogy mindenki más hozzád alkalmazkodjon"


Basszus itt arról megy a vita, hogy egy ember tisztességesen szeretne vacsorázni és enni. Hát én nem tudom srácok, de ez számomra nagyon kiaksztó dolog. Mármint értem én, hogy itt azzal van a baj,hogy késő este teszi, na de ha nincs más lehetősége, akkor komolyan ilyen dolgért kell Bászogatni?


Ez olyan, mintha a kamionost azért piszkálnák, mert késő éjjel jön haza és felébred rá a szomszéd. Na mindegy ez már egy másik vita tárgya, ne menjünk most bele.

2018. okt. 12. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!